Maailm

Politsei süüdistab kuu aega teadmata kadunud naise kihlatut tema mõrvas (3)

Toimetas Greete Kõrvits, 21. detsember 2018 18:38
Kelsey tagaotsimiskuulutus. 29aastane lennuõpetaja ja aastase lapse ema on kahjuks arvatavasti surnud...Foto: AP/Scanpix
Aastavanuse tütre ema Kelsey Berreth kadus kuu aega tagasi jäljetult. Viimati nähti naist tema kodu lähedal, kuid politseil on alust arvata, et noor ema on tapetud, mõrvariks tema oma armastatu.

ABC News kirjutab, et Colorado osariigis elanud Kelseyt nägid naabrid viimati tänupüha päeval, 22. novembril, naise kodumaja juures. 29aastane piloot ja lennuõpetaja Kelsey käis tänupühal koos tütrega toidupoes, mille turvakaamera lindil on ka viimane jäädvustus tema tegemistest. Poes ei ole tema käitumises midagi kummalist. Ehkki kaamerasilma ette ei jää hetk, mil Kelsey poest väljub, kinnitas tema kihlatu Patrick Frazee, et oli viimane inimene, kes Kelseyga suhtles. Mees läks sama päeva õhtupoolikul naise koju, et nende tütar peale võtta. Paar ei elanud koos.

Pärast seda pole Kelseyt keegi näinud. Tema ema Cheryl ütles emotsionaalses telepöördumises, et selline käitumine pole absoluutselt Kelsey moodi. Neiu armastab oma perekonda, sõpru, tööd, koera ja kodu ning ei ole kunagi varem kuhugi niisama ära kadunud. Patrick kaamerate ette ei tulnud ning pole üldse avalikult oma kadunud kihlatust rääkinud. Ega pole rääkinud ka politseiga.

Eelmisel reedel ütles politsei esindaja pressikonverentsil, et uurijad sooviksid Patrickuga isiklikult vestelda. Mees suhtles politseiga aga ainult oma advokaadi vahendusel. Politsei otsis samal päeval läbi Patricku kodu.

21. detsembril võttis politsei Patrick Frazee vahi alla ning esitas mehele süüdistuse kihlatu mõrvas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee