Eesti uudised

Purjuspäi sõitnud bussijuht lasti lahti (10)

Siim Randla , 20. detsember 2018 07:16
Foto: Mati Hiis
OÜ MRP Linna Liinid vabastas töölt bussijuhi, kes sõitis liinil purjuspäi.

Politsei pidas sügisel Tallinnas kinni MRP bussijuhi, kelle väljahingatavas õhus mõõdeti alkoholisisalduseks 0,29 milligrammi liitri kohta. Praeguseks on OÜ MRP Linna Liinid temaga töösuhte lõpetanud. OÜ MRP Linna Liinid juhatuse liige Rein Vinni ütles Õhtulehele, et korraldati sisejuurdlus – tuvastamaks juhtunu täpsed asjaolud. Enne lõpliku karistuse määramist kuulati ära ka bussijuht. „Kinnitame, et selline olukord on MRP hinnangul lubamatu ning tugevdame kindlasti kontrolli bussijuhtide töö üle, et selliseid juhtumeid ei tuleks enam ette,“ lausus Vinni.

Novembris kontrollisid piirivalvurid Koidula piiripunktis Venemaale suunduvat liinibussi ning tuvastasid, et selle juht oli tarvitanud alkoholi. 

Bussi roolis olnud 56aastane Venemaa kodanik kõrvaldati juhtimiselt ja tema suhtes alustati menetlust, kirjutas Postimees. 

Paar aastat tagasi pidas politsei Pärnumaal 20 kilomeetrit enne Ikla piiripunkti reisijate vihje peale kinni joomase bussijuhi. Nimelt tegi buss kummalisi ja ohtlikke manöövreid.

Samal teemal

16.01.2019
Tallinna linn peab kahe nädalaga leidma 50 uut bussi ja 125 uut bussijuhti
28.11.2016
"Bussijuht oli purjus! Läksin ise rooli!"
27.11.2016
Purjus bussijuhti asendanud naine: olin õigel ajal õiges kohas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee