Eesti uudised

Jüri Ratas: Mailis Reps tunnistas ministeeriumis olevaid probleeme (93)

Toimetas Maarit Stepanov, 19. detsember 2018, 12:32
Jüri Ratas ja Mailis RepsFoto: Alar Truu
Teisipäeval ilmusid meediaveergudele kirjeldused haridus- ja teadusministeeriumi negatiivsest sisekliimast, misjärel võttis minister Mailis Reps sõna ja väitis, et avalikkuse ette jõudnud kirjeldused ei vasta tõele. Peaminister Jüri Ratasel näib olevat aga muu info.

Meediatorm lahvatas, kui avalikkuseni jõudsid ministeeriumi töötajate kirjeldused kantsler Tea Varraku ütlustest ja tegudest töökohal, mille kohaselt on tulnud ette näiteks seda, et tualetti suundunud ametnik on pidanud kirjutama seletuskirja või on Varrak jätnud sülearvuti kaane vahele koosoleku ajal arvutit kasutanud töötaja sõrmed. Niisamuti levis teade, et Varraku ametiaja jooksul on ministeeriumist lahkunud mitmed kõrgemad ametnikud.

ERRi uudisportaal vahendab, et kolmapäeva hommikul andis Jüri Ratas Vikerraadiole sama päeva pärastlõunal eetrisse mineva intervjuu, millest koorus välja, et Mailis Repsiga vesteldes on viimane peaministrile tunnistanud ministeeriumi siseseid probleeme ning andnud lubaduse kantsler korrale kutsuda.

"Minu eilse vestluse järgi ei saa öelda, et Mailis Reps ütles, et kõik on ministeeriumis korras ja probleeme pole. Ka tema oli murelik. Ja ta ütles, et peab vastava vestluse oma kantsleriga lähiajal maha," sõnas Ratas ning lisas, et koostöö kantsleriga on ministri otsustada.

Samal teemal

19. detsember 2018, 18:53
Hirmuga Tallinna: kantsleri all ägav haridusministeerium nihkub pealinna
18. detsember 2018, 20:21
Tea Varrak nimetab oma tööstiili konkreetseks: ma olen väga tööd armastav juht
18. detsember 2018, 18:36
Haridusministeeriumi ametnik: kõik varjuvad, kui Varraku uks käib
18. detsember 2018, 12:16
Reps määras Varrakule novembris toeka preemia

93 KOMMENTAARI

r
räps 20. detsember 2018, 12:12
reps peab kindlalt tagasi astuma,koos terve selle lasteaia pundiga,no kaua võib
n
nonii 20. detsember 2018, 10:02
kes kuldse tooli kaotab, saab vähemalt 20 000€ toetust. Antud juhul on preemia 8000 veel lisaks. Nii meie rahva kesmine palk tõuseb.
Loe kõiki (93)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee