Repliik

Repliik | Milline on lahendus Eesti tervishoiuprobleemidele?

Liis Kuurme, sagedusterapeut, 18. detsember 2018 13:33

6 KOMMENTAARI

a
A/ 19. detsember 2018 08:04
Milleks õppisid ja vande andsid. Teete seda ainult, mida teile kästakse, arenguvõime on nii peatatud, vaja need ajud puhastada ja tõõle saada .Aga perearstil on ju nii lihtne , inimene ise ütleb , mis valutab, milles küsimus? See on ju hullem kui mahakirjutamine, ise ei pea midagi mõtlema , õige ravim ainult välja kirjutada.
l
Lahendus/ 18. detsember 2018 17:38
Tuleb taastada sotsialistlik riigikord.
t
Tallinnast (ja maksan)/ 18. detsember 2018 17:22
Meil kirutakse nõukogude aega, kuid siis ju toimis kõik. Olid polikliinikud, kus sai koheselt arsti vastuvõtule. Soomes on just selline süsteem. Seal on kaks võimalust. Esimene, et paned telefoni teel aja kinni, mis võib olla mitme nädala pärast. Või teine, et lähed kohale nö. elavasse järjekorda, kus esmalt võtab õde vastu, ja vaatab, kas saab tema hakkama või saadab samas arsti juurde. Arve tuleb pärast koju. Ja kõik toimib!
p
perearstid/ 18. detsember 2018 16:02
tuleb tagasi viia terapeutideks. siis ei ole inetut rahade tagaajamist, analüüside pealt koonerdamist, saan ise valida arsti ilma saatekirjadeta. ja lastearstid olgu au sees ning igas kohas ka lastehaiglad.
p
peep/ 18. detsember 2018 16:01
Meditsiin tuleb riigistada,seni on ta lihtsalt tuluallikaks,vahendajatele.Seni kuniks tervise arvelt raha teenitakse ei muutu midagi.Pealgi oli reform selle süsteemi loomise taga mis on liiga kallis meie väikesele riigile.Eks sealt see alguse saigi,soojamaareisidest.
t
Tegelik põhjus/ 18. detsember 2018 14:10
tervishoiu probleemidele on, et Haigekassa rahad on riigi eelarves. Kõik, kes veidigi lollitada oskavad, nöörivad Haigekassalt raha. Kõige suurem röövel on loomulikult valitsus ise. Sellepärast ei "saagi" Haigekassa oma rahade kulutusest kunagi sotti. Lihtsalt, käsi peseb kätt. Ainukesed, kes kannatavad, on kõige väetimad, ennast haigeks töötanud töömesilased.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee