Eesti uudised

ETTEVAATUST, PETIS! Tõukassi ihaldanud noorpaar jäi rahast ilma (18)

Juhan Haravee, 17. detsember 2018 21:10
TERE, KIMBERLY! Küllap saad sinagi lõpuks oma pettuste eest karistuse kätte. Sinu Briti lühikarvaline.Foto: AP/Scanpix

Noored unistasid kodust koos rahuliku ja laianäolise Briti lühikarvalise kassiga. Prooviti õnne internetikaubanduses, kuid petta saadi sealgi: kaotsi läks 300 eurot transpordiraha, kassipojad jäid saamata ning rajataguste sulide tegude vastu ei tunne keegi vähimatki huvi.    

Rain on 25aastane Lõuna-Eestist pärit noormees, kes kolis hiljuti kokku oma kallimaga. Nad olid ühel meelel, et ühine kodu jääks veidi kõledaks, kui seal ei lippaks ringi paar väiksemat sorti kodulooma. „Meile meeldivad rohkem kassid, sest nendega on vähem muret. Oleme kiisudega ka rohkem kokku puutunud,“ annab Rain noore pere eelistustest lühiülevaate. „Minu sõbranna vanematel on Briti lühikarvaline kass ja nad soovitasid meilegi seda tõugu soojalt. Hakkasimegi siis internetist otsima, ehk õnnestub mõni selline Eestistki osta.“

Kõikvõimas Google juhtiski Raini ja tema väljavalitu kiiresti portaali Kuuluta24, kus kasutajanime Tuti45 taha varjuv kaupleja pakkus igasuguseid lemmikloomi – ahvidest kassideni. 9. detsembri südaööl teavitaski Rain Tutit oma palavast soovist soetada paar tõukassipoega. Hommiku kella üheksaks oli vastus käes. Selgus, et nime Tuti45 kasutab hoopis loomasõbrast hispaanlanna Kimberly Castilo, kes oli meeleldi nõus Raini aitama.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.02.2019
ARMAS! Lumehanges külmetav kassipoeg ronis politseiautosse sooja
27.11.2018
HÄMAR KUTSIKAÄRI INTERNETIS: süütu ostuhuvi tõi kaasa paksu pahanduse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee