Maailm

Ka Trumpile ei meeldi pilamine: USA president tahab, et naljasaade kohtusse viidaks (7)

Toimetas Greete Kõrvits, 17. detsember 2018, 20:45
Pruntishuuline Trump Alec Baldwini esituses ei meeldi presidendile sugugiFoto: AP/Scanpix
USA president Donald Trump pahandas Twitteris, et naljasaate „Saturday Night Live“ sketšid ei saa ometi seaduslikud olla. Presidendile ei meeldi näitleja Alec Baldwini esitus temast.

Baldwin on USA presidenti korduvalt parodeerinud. 15. detsembri episoodis, mis oli ühtlasi ka aasta viimane „Saturday Night Live“, võttis ta rolli taas ette. Seekord sketšis, milles täitub muserdatud Baldwin-Trumpi jõulusoov: ta ei ole enam president. Tegelaskuju näeb kõrvalt seda, milline elu Valges Majas ilma tema juhtimiseta oleks ning jõuab sketši lõpuks järeldusele, et tegelikult on teda ikka väga vaja.

Üks, kes jõuluteemalist sketši kohe mitte ei fännanud, on päris president Trump, kes säutsus Twitteris, et pilasaade on demokraatide häälekandja. „Pole midagi enamat kui vaid ebaõiglane uudistekajastus ja demokraatide reklaamid. Peaks kohtutes arutlusel olema, see ei saa ju ometi legaalne olla? Ainult laim ja mõnitus! Kokkumäng?“ Trumpi sõnul on naljasaate näol tegemist tõelise skandaaliga.

Samal teemal

17. detsember 2018, 17:17
Varro Vooglaid kaebas ERRi kohtusse: ETV2s väideti, et ma olen „heteromees, kes mõtleb geiseksile kolm korda rohkem kui tavaline homoseksuaal“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee