Krimi

Täiendatud kell 20:08

Otepää vallas sõitis traktor tiiki, juht hukkus (15)

Ohtuleht.ee, 17. detsember 2018 18:10
Foto: ALDO LUUD
Otepää vallas Sihva külas kukkus tiiki traktor, mille 67aastane juht hukkus.

Häirekeskusele teatati õnnetusest siseveekogul kella 17:37 ajal.

Lõuna päästekeskuse pressiesindaja ütles Õhtulehele kella kuue paiku, et traktor on vees ja väidetavalt inimene sees: "Praegu käivad päästetööd ja traktorit püütakse stabiilseks muuta, et päästjatele ei oleks ohtu."

 

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Kristjan Tommingas ütles, et sündmuskohal töötavad politseinikud tuvastasid sõiduki jäljed, mis tiigi juurde viisid, kuid pidurdusjäljed puudusid. „Sündmuse täpsemad asjaolud on selgitamisel ning hetkel teevad politseinikud õnnetuspaigas veel tööd. Ekspertiisis selgub, kas õnnetuseni võis viia terviserike.“

„Avaldame hukkunu lähedastele kaastunnet,“ lisas Tommingas.

Lõuna-Eestis juhtus täna pärastlõunal teinegi õnnetus Kambja vallas, kus 40aastane naine kaotas sõiduauto Toyota üle juhitavuse ning sõitis teelt välja tiiki. Naine ja kaks last pääsesid autost välja kaldale ohutusse. Kiirabi toimetas nad haiglasse tervisekontrolli.

„Kõrvalteed on libedad ning kutsun kõiki juhte üles liikluses võtma ennetavaid samme, et ohte vältida. Veenduge, et teie sõidukil on all nõuete vastavad rehvid ning sõitke pigem aeglasemalt, kuid oma sõiduki üle täit kontrolli omades,“ lisas operatiivjuht.

Samal teemal

17.12.2018
Kambjas sõitis naine koos kahe lapsega tiiki

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee