Kingiidee | Sisuturundus

Jõulušoping on lihtsam väikeses kaubanduskeskuses 

Mustamäe Keskus, 14. detsember 2018, 15:49
Foto: Sadu-Triste Juurikas ja Kadri Pekko
Jõulukinkide otsimine võib paljude jaoks tunduda paras peavalu – kõndida sadu meetreid mööda hiigelsuuri kaubanduskeskusi, tungelda rahvamassis ja jääda ehk lõpuks ilma sobilike ostudeta. Ebamugavuste vältimiseks on kaval mõte teha jõuluostud väiksemas kaubanduskeskuses.

Tallinnas aadressil A. H. Tammsaare tee 104a asuv Mustamäe Keskus on äärmiselt laia poodide valikuga, kuid samas mõnusalt kompaktne. Kaubanduskeskuses asub näiteks Apollo raamatukauplus, Apotheka, Instrumentarium, Juku Mänguasjakeskus, Biomarket, Juustukuningad, Marilyni pesupood, Urr&Nurr lemmikloomakauplus, Muhu Pagarid ja palju muud – kingitused leiab kõikidele pereliikmetele-sõpradele. Poodide nimekirja leiad SIIT!

Ja kui peale shopingut läheb kõht tühjaks, saab midagi meelepärast valida ka Mustamäe Keskuse erinevatest toidukohtadest. Just siin on piirkonna suurim valik toidukohti ühes kohas. 

Lisaks laiale poevalikule meelitavad inimesi Mustamäe Keskusesse Apollo kino ja MyFitnessi trenniklubi. Kui muidu käivad kaubanduskeskuses peaasjalikult mustamäelased, siis kino ja spordiklubi toovad rahvast üle terve Tallinna. Oluliseks plussiks näiteks kesklinna kinode ja treeningsaalide ees on see, et auto parkimine on lausa neli tundi tasuta.

Pühaderüüsse sätitud Mustamäe Keskus ootab sind jõuluoste tegema! 16. detsembril kell 13-15 on külas ka jõuluvana!

22. ja 23. detsembril on aga kell 11-19 Jõulumüük. Vaata täpsemalt SIIT!

Eripakkumistega saad tutvuda SIIN!

Jõuluostud kiirelt ja mugavalt ühest kohast!

Foto: Sadu-Triste Juurikas ja Kadri Pekko

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee