Maailm

Teismeline koolitulistaja hukkus pärast tulevahetust politseiga (4)

Toimetas Greete Kõrvits, 13. detsember 2018 19:29
Pärast hirmsat ehmatust toimetati koolipere bussidega naaberkooliFoto: @ABC / Twitter
Indiana osariigis asuvas põhikoolis hukkus teismeline poiss, kes üritas koolitulistamist korraldada, vahendab ABC News.

Richmondi linnas asuva Dennise Põhikooli õpilaskond on šokis. Neljapäeva varahommikul sai kohalik politseijaoskond vihje, et keegi plaanib iga hetk koolitulistamist korraldada. Kooli juhtkond reageeris otsemaid ning võttis ette ohutusabinõud, et õpilasi kaitsta. Tulistaja polnud veel kooli juurde jõudnud, kui tuli vihjekõne ning kõik ümbruskonna koolimajad suleti, seega ei pääsenud ta hoonesse sisse.

Tulistaja asus kohale saabunud politseiga tulevahetusse ning tappis seejärel enda. Ükski teine õpilane intsidendis kannatada ei saanud. Politsei tänab vihje teinud isikut, kel olid tulistaja kavatsustest teadmisi ja jagas neid korrakaitsjatega.

Hetkel pole teada, miks teismeline just selle põhikooli valis. Politsei selgitab välja, kas ta õppis seal või on seal kunagi käinud.

Koolibussid toimetasid õpilased naaberkooli, kus sadakond mures lapsevanemat oma lapsed koju said viia. Reporteritega rääkinud vanemad tunnistasid, et 37 000 elanikuga vaikses väikelinnas poleks nad eales sellist jubedat sündmust osanud oodatagi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee