Meedia

Täiendatud 14:21..Uus juht suuri muutusi ei plaani. 

Neeme Korv lahkub Postimehest. Uueks arvamustoimetajaks saab Peeter Helme (14)

Ohtuleht.ee, 13. detsember 2018, 14:23
Neeme KorvFoto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Postimehe arvamustoimetuse juht Neeme Korv teatas Facebookis, et paneb tuleva aasta jaanuari alguses ameti maha. Tema järeltulijaks ametis saab Peeter Helme. 

"Kallid sõbrad. Head kolleegid ja kaasteelised. Austatud vaenlased. Igal teekonnal on algus ja lõpp. 3. jaanuarikuu päeval 2019 panen ma arvamustoimetuse juhatajana enda järel kinni Postimehe toimetuse ukse, mis mulle uudistereporterina 1995. aastal avanes," kirjutab ta oma Facebooki lehel.

"Kui päev käes, jagan vast pisut pikemalt mõtteid ja tundeid ajast, mis on täitnud enam kui poole mu elust. Täna ütlen vaid, et oleme tööandjaga lahkumineku rahumeelselt kokku leppinud."

Neeme Korvi asemel tuleb Postimehe arvamustoimetusse paremkonservatiivse mõtlejana tuntud Peeter Helme, kes kinnitas seda Õhtulehele ka ise. Ta asub tööle 14. jaanuaril. 

Helme ütleb, et Postimehe arvamusküljed on Eesti kõige tugevamad ja ta ei pea minema mitte midagi lõhkuma ega nullist ehitama. „Vaatame kogu meeskonnaga, kuidas edasi,” lausus ta. „Mingid muutused ehk ikka tulevad, aga oleks minust imelik neid päevagi töötamata ette kuulutada,” sõnab Helme.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee