Poliitika

Tanel Kiik: süütute inimeste hukkumise arvelt poliitiliste võitude püüdmine on jõhker, ebainimlik ja ebaeetiline (26)

Toimetas Triinu Laan , 12. detsember 2018 13:58
Foto: Teet Malsroos
Peaministri büroo juhataja Tanel Kiik leiab, et Strasbourgi tulistamise taustal endale poliitilist krediiti püüdvad poliitikud on ebaeetilised. 

"Iga kord, kui tundub, et enam valemat valet ei ole võimalik kokku valetada, saavad EKRE juhid sellega kahjuks ikka hakkama," kommenteerib Kiik EKRE esimees Mart Helme arvamust, et  vastutus Strasbourgis toimunud terrorirünnaku eest ei lange mitte ainult Allahi nimel verd valanud islami ülemvõimu kehtestajatele, vaid kõigile massiimmigratsiooni soodustavatele poliitikutele.

Samal teemal

"Süütute inimeste hukkumise arvelt poliitiliste võitude püüdmine on jõhker, ebainimlik ja ebaeetiline. Strasbourgis sündinud ja kasvanud radikaliseerunud prantsuse kodaniku koletu veretöö sidumine ÜRO ränderaamistikuga ning inimeste migratsioonihirmuga pidev manipuleerimine on uskumatult küüniline," leiab Kiik. 

"Siiralt Eesti riigi ja rahva tuleviku pärast muretsevad inimesed ei ole sellist otsest valetamist, hirmutamist ja manipuleerimist mitte millegagi ära teeninud. Olen kindel, et niivõrd vääritu käitumise mõistavad hukka nii meie ühiskond tervikuna kui EKRE enda valijad," usub Kiik. 

Mart Helme sõnul keelduvad meie poliitikud  otsa vaatamast tõsiasjale, et võikate veretegude juured on islamiriikidest lähtuvas massimmigratsioonis. "Euroopa poliitikud ei suuda valusa tõega leppida, sest nad ise on võõrtööjõu sildi all terrorismi juba aastakümneid Euroopasse importinud.“

Mart Helme sõnul on kõige traagilisem, et Eesti poliitikud keelduvad 
Lääne-Euroopa kogemusest õppimast.

„Valitsus kavatseb nädala pärast kinnitada ÜRO peaassambleel Eesti 
liitumise ÜRO rändeleppega ja see teeb Eestist pikas plaanis 
islamiterrorismi importiva riigi. Praegu on veel aega ümber mõelda ja 
mitte avada meie riigi uksi massiimmigratsioonile ja sellega kaasnevale 
islamiterrorismile,“ kutsub Helme üles. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee