Eesti uudised

Gräzin: ebamoraalne on tragöödia pealt poliitilist kasu lõigata

Juhan Mellik, 12. detsember 2018 11:45

57 KOMMENTAARI

t
Time magazine's man of the year in 1959/ 13. detsember 2018 07:58
C'est très bien qu'il y ait des Français jaunes, des Français noirs, des Français bruns. Ils montrent que la France est ouverte à toutes les races et qu'elle a une vocation universelle. Mais à condition qu'ils restent une petite minorité. Sinon, la France ne serait plus la France. Nous sommes quand même avant tout un peuple européen de race blanche, de culture grecque et latine et de religion chrétienne.
Qu'on ne se raconte pas des histoires ! Les musulmans, vous êtes allés les voir ? Vous les avez regardés avec leurs turbans et leur djellabas ? Vous voyez bien que ce ne sont pas des Français ! Ceux qui prônent l'intégration ont une cervelle de colibri. Essayez d'intégrer de l'huile et du vinaigre. Agitez la bouteille. Au bout d'un moment, ils se sépareront de nouveau.
Les Arabes sont des Arabes, les Français sont des Français. Vous croyez que le corps français peut absorber dix millions de musulmans, qui demain seront vingt millions, après demain quarante ? Si nous faisions l'intégration, si tous les Arabes et les Berbères d'Algérie étaient considérés comme des Français, les empêcheriez-vous de venir s'installer en métropole, alors que le niveau de vie y est tellement plus élevé? Mon village ne s'appellerait plus Colombey-les-Deux-Eglises mais Colombey-les-Deux-Mosquées.
&
/ 13. detsember 2018 04:21
"Seega leninlikku õpetust kultuurirevolutsioonist ÕIGESTI MÕISTA tähendab seda AJALOOLISES ARENGUS NÄHA. V.I.Lenini vastavad seisukohad kujunesid teoreetilise mõtte aastatepikkuse arengu ja PARTEI PRAKTILISE VÕITLUSE kogemuste üldistamise alusel."(Abiks NLKP ajaloo õppijale. 1.vihik., TRÜ 1972, lk.56)
13. detsember 2018 04:04
Teatud positiivset osa teadlaste kaasahaaramisel etendas asjaolu, et Liberaal(Kommunistliku) Partei ridades oli arvukalt REVOLUTSIOONILISE INTELLIGENTSI ESINDAJAID, kes olid oma saatuse SIDUNUD liberaalse-islamistliku AJALOOLISE MISSIOONI TEOSTAMISEGA.
l
13. detsember 2018 04:01
Liberaalkommunistide ÜRO Rändekompaktis on ettepanekud piiranguteks meedia ja sõnavabaduse, avaliku ruumi, teadlaste ja TEADUSE valdkonnas. Kultuurirevolutsiooni ülesandeks on TEADUSE KIIRE ja PLAANIPÄRASE arengu kindlustamine, mis vastaks GLOBALISMI EHITAMISE HUVIDELE.
u
13. detsember 2018 03:44
USKMATUTE pühaku õpetuse nurgakiviks on revolutsioonilise klassi diktatuur, see on aksioomiks nii liberaalkommunistidele kui ka islamistidele. Käsiraamatu abil avanevad kaasaja sündmused. Islamistide teod -"miks me siis ei tohi ALUSTADA esmalt selle teatava taseme EELDUSTE KÄTTEVÕITMISEGA REVOLUTSIOONILISEL TEEL, HILJEM aga juba, islami võimu ja sharia korra alusel, tööle asuda?
n
13. detsember 2018 03:29
Nüüd lühidalt: Marxi ausamba saatis Euroopasse Hiina KP ja sisse õnnistas selle Euroopa Komisjoni President.Islamistid on võtnud USKMATUTE tsivilisatsiooni muutmiseks õpetuse USKMATUTE pühakult V.I.Leninilt. "Mis teha?" on käsiraamat islamistidele USKMATUTE tsivilisatsiooni lammutamiseks. Liberaalkommunistid,võideldes rahvusliku "kultuuriautonoomia" reformistliku ja natsionalistliku programmi seisukohtade vastu, rõhutavad KULTUURIPROBLEEMIDE ALLUTATUST liberaalkommunistide POLIITILISE VÕITLUSE SUHTES.
.
13. detsember 2018 03:09
..., HILJEM aga juba, tööliste ja talupoegade võimu ja nõukogude korra alusel, tööle asuda, et teistele rahvastele järele jõuda."(V.I.Lenin teosed. 33kd.,lk.438) Kultuurirevolutsiooni tähtsaks ülesandeks on TEADUSE KIIRE ja PLAANIPÄRANE sotsialismi ehitamise HUVIDELE VASTAVA ARENGU KINDLUSTAMINE. Teatud positiivset osa teadlaste kaasahaaramisel etendas asjaolu, et Kommunistliku Partei ridades oli arvukalt REVOLUTSIOONILISE INTELLIGENTSI ESINDAJAID, kes olid oma saatuse SIDUNUD töölisklassi AJALOOLISE MISSIOONI TEOSTAMISEGA.(Abiks NLKP ajaloo õppijale.1 vihik. TRÜ 1972)
m
13. detsember 2018 02:57
Marksismi-leninismi nurgakiviks on õpetus proletariaadi DIKTATUURIST. Ainult sellest marksismi-leninismi AKSIOOMIST lähtuda on võimalik mõista ka leninliku kultuurirevolutsiooni õpetuse olemust. V.I.LENIN kirjutas:"Kui sotsialismi rajamiseks on vaja teatavat kultuuritaset(ehkki keegi ei saa ütelda, missugune on see teatav "kultuuritase", sest see tase on igas LÄÄNE-EUROOPA riigis isesugune), miks me siis ei tohi ALUSTADA esmalt selle teatava taseme EELDUSTE KÄTTEVÕITMISEGA REVOLUTSIOONILISEL TEEL, HILJEM aga juba, tööliste ja talupoegade võimu ja nõukogude korra alusel, tööle asudam et teiste

g
13. detsember 2018 02:46
Gräzin on ustav marksistlikule-leninlikule ideoloogiale.Lenin pühendas oma teoreetilistes töödes ja praktilises tegevuses suurt tähelepanu kultuuriprobleemidele, sotsialistliku kultuuri ja idoloogia võiduks vajalike eelduste loomisele:Alustrajavaks tööks leninlikus õpetuses sotsialistlikust revolutsioonist kultuuri ja ideoloogia alal oli V.I.Lenini teos "MIS TEHA?" Võideldes rahvusliku "kultuuriautonoomia" reformistliku ja natsionalistliku programmi seisukohtade vastu, rõhutas V.I.Lenin KULTUURIPROBLEEMIDE ALLUTATUST proletariaadi POLIITILISE VÕITLUSE SUHTES.
1
1 arvaja/ 12. detsember 2018 22:01
Pole ta mingi kohalik. Mingi sisserännanu poeg. Viiendasse põlve ei saa moslem ega neeger kohalikuks, nimeta teda siis prantslaseks või eestlaseks.
a
12. detsember 2018 21:03
Asja olemust mõnest küljest lahti mõtestades araablased nii lihtsalt alla ei anna.Nende tugevus seisneb traditsioonide l,kus juba perekond on ühtne tervik.Kus vanad ja noored moodustavad tugeva koosluse just tänu traditsioonide austamisele.Nn arengu riigid on määratud hukule,kuna enam traditsioone ei austata ja igasugust nõmedat uuendust surutakse vägisi peale.
a
Arne/ 12. detsember 2018 19:43
Gräzin targa inimesena peaks aru saama, et see on tavaline ususõda, mis algas Araabia Kalifaadiga ja kestab edasi. Selle liikuma panevaks jõuks on Koraan, nende põhiseadus. Põhiseadus käsib kasutada relvi usu levitamise vahendina ja hävitada uskmatuid. Seal pole juttu rahulikust kooseksisteerimisest uskmatutega.
t
tomm/ 12. detsember 2018 17:43
Kassanäe, Gräzin ka islamiterrorismi vaikimisi õigustama hakanud, püüdes fookust mujale veeretada. Kas keegi lõikab terrorismist poliitilist profiiti, on realsete laipade kõrval küll tühine pehmo-mure.
t
tomm/ 12. detsember 2018 17:39
Valged mehed veokatega rahva sekka ei sõida ja jõuluturgudel massitulistamisi ei korralda. Seda liiki terrorism on ERANDITULT imporditud terrorism. Ja imporditud terrorismi eitamine on demagoogia.
k
Keskealine naine/ 12. detsember 2018 16:59
Grazin ju juut, ajab oma asja, tal pole eestlatest sooja ega külma.
s
Sa oled / 12. detsember 2018 16:54

k
Keskealine naine/ 12. detsember 2018 16:48
Mäletan nõukogudeaeget poliitikat väga hästi. Tänapäeva globalistid ajavad veel suuremat soga.
Õ
.../ 12. detsember 2018 16:41
Õigust räägid Gräzin. Reeturi palk on surm, Eriti veel sellise pagulase surm kes eriliste teenete eest mingi riigi kodakondsuse saanud ja siis oma kodakondsete vastu käe tõstab.
a
aga..../ 12. detsember 2018 16:24
...ta ju nüüd "õndsaks saanud", siis ikka tõeline pale ilmneb.
a
Ah, et proviiti lõigata on ebamoraalne? / 12. detsember 2018 16:11
Aga kui moraalne on ülepäevitunud s.aasta ja j ä t i s e i d riiki lasta ja neid kohalike
m
Mina/ 12. detsember 2018 16:08
Erinevalt praegusest ajast tehti tol ajal rahvahääletus, kui õige või vale see oli, aga lõpptulemus on siin.
r
12. detsember 2018 15:35
Rehvorm ise tiris riigi ja rahva sinna euromülkasse,nüüd veel targutavad ja süüdistavad teisi.
g
Gunnar Stahl/ 12. detsember 2018 15:25
Paistab, et Gräsinile on hakanud Brüsseli palgaraha väga meeldima, sest muidu sellist möla ei ajaks. Enne ikka mõtles kui ütles aga nüüd sii seekord vastupidi. Läks ikka vähe aega küll.
t
to arvamus/ 12. detsember 2018 14:49
Aga nii on otsustanud tegelikud maailmavalitsejad, igasugu massoonid. Keda Euroopa rahvuslus ning rahvusriigid lihtsalt segavad. Poliitikute kohus on vaid peremeeste käske täita. Kui nad eliidi hulgas soovivad püsida.

J
???/ 12. detsember 2018 14:46
Ja mis on siis eetiline? Kas võõraste vägivallast ning religioossest terrorismist vaikida? Ja hüüda kõigile Welcome? Kõiki soovijaid peaks ehk lahkelt vastu võtma ning neid toitma hakkama? Korterid, kõrged ülalpidamisrahad, toetused j.n.e. Ning seda ajal kui suur osa meie omaenda rahvast elab veel puuduses, normaalse peavarjuta, bussiliikluseta ning ei saa isegi normaalset arstiabigi. (näiteks eriarstid vastuvõtule, uuringutele j.n.e.)
k
Keskealine naine/ 12. detsember 2018 14:15
Midagi taolist Grazini suust küll ei oodanud. Või oli ta enne lihtsalt salakaval, nüüd tuli tõeline pale ilmsiks. Paistab küll nii.
a
arvamus/ 12. detsember 2018 14:00
Isegi Grazin hakkab ära keerama, seal vist tõesti tehakse inimese aju ja teadvusega mingeid manipulatsioone. Keegi on ju selles süüdi, et need Allahhi ülistavad tüübid on Euroopas? Hoida piirid lahti tingimustes, kus tulijate ideoloogia on hävitada ukmatuid, see on ju kuritegelik enesetapp?
s
Sheeple/ 12. detsember 2018 13:59
Mis poliitikul ja moraalil ühist on?
e
ehh/ 12. detsember 2018 13:52
Kas sa pooletoobine ei saanud aru, et seal polnud mingit tragöödiat. Sealsed inimesed on juba HARJUNUD selliste asjadega.Vot siis.
a
Ants/ 12. detsember 2018 13:49
Aga nii on ju. Milles siin see vasturääkivus on?
a
Ants/ 12. detsember 2018 13:47
Marokolane, kes on sündinud Prantsusmaal. Seda ei tasuks ka väga unustada.
a
Ants/ 12. detsember 2018 13:46
Gräzini seisukohti väga tavaliselt tõsiselt ei võta, küll aga ma olen nõus seekord. Üks teatud kaabupartei tõmbas juba sae käima, kasutades mugavalt ära seda tragöödiat Prantsusmaal, viskamaks puid alla tulele, mis on käima pandud seoses rändeleppega. Tragikoomiline on asja juures aga see, et need kaks asja pole omavahel üldse seotud- tänane terrorism ja see rändelepe. Oli terrorism enne ja on ka peale rändeleppe vastuvõtmist. Midagi see ei muuda.

a
aga/ 12. detsember 2018 13:30
Pole olemas Islamiste, nagu ei ole olemas pediatriste ega pedagogiste ...
e
ee/ 12. detsember 2018 13:27
Islamistid ongi tragöödia.
ä
Ärge pange tähele!/ 12. detsember 2018 13:22
Gräzin proovib lihtsalt tagada, et eurosaadiku palk ikka ilusti jookseks ja ehk ka mõni lisatasu lisanduks. Kui hakkad seal Sorose vastu sõna võtma, siis oled kähku siin tagasi ja ei jätku raha isegi õlle jaoks.
k
Keskealine naine/ 12. detsember 2018 13:11
Tolerast leiab muidugi " pagulaste " tegudele alati õigustuse ja süüdistab hoopis isamaalasi.
j
Jaan/ 12. detsember 2018 13:10
Tegemist on marokolasega. Islamistiga. Rahvas on kogu aeg vastu olnud nende Euroopasse vedamisele. Ebamoraalne on varjata juhtunu tegelikke tagamaid ja süüdlasi puhtaks pesta.
a
A/ 12. detsember 2018 12:54
ebanormaalne on poliitikutel lasta tappa oma rahvast.See veri on ainult ja veelkord ainult neetud poliitikute kätel
n
No/ 12. detsember 2018 12:54
Ära häma. Kasu lõikavad noamehed, mitte kohalikud või konservatiivid.
r
RAA/ 12. detsember 2018 12:42
Täiesti EBAMORAALNE on õigustada muksude korraldatud mõrvu ja õigustada nende toetajaid

t
Tarka/ 12. detsember 2018 12:42
Kus sa siin tragöödiat näed, need ju omad peksavad omi
t
Tiit/ 12. detsember 2018 12:41
proovi Gräzini artiklist aru sdaadas, siis võta sõna.
m
Mõtlik/ 12. detsember 2018 12:39
Kuskohas on piir tõe tunnistamise ja populismi vahel, kui me räägime islamiterroristist?
j
Jura/ 12. detsember 2018 12:36
Rõhk pole sellel kes poliitilist profiili lõikab, vaid sellel, et inimesed saavad surma ja Euroopas pole enam turvaline. Võiks mingid järeldused teha. Kõik muu pole enam nii oluline.
g
Gräzin/ 12. detsember 2018 12:35
s
Sinul GräZin / 12. detsember 2018 12:34
koos endasugustega puudub õigus eesti rahvas tapalavale viia!!!
b
....../ 12. detsember 2018 12:23
brüsselis saavad kõigist ruttu multikulti pooldajad, vaadake kelamit, oli isamaalane enam ei ole.
i
irw/ 12. detsember 2018 12:23
ise ju näed ... vaid mõned nädalad europarlamendis ja ajud rikutud kiiresti.

i
irw/ 12. detsember 2018 12:21
neil ongi peas kõik korras ja oma seadused .. vaid loll eurooplane ei saa aru, et see lõpetab nende eksistentsi ....
n
njah/ 12. detsember 2018 12:20
"Poliitikule teadaolevalt viis veretöö täide kohalik elanik. „Ta on oma linna reetur,” lausub ta ründaja kohta." Ei olnud mingi reetur. Oli vägagi lojaalne oma usule. Moslemiimmigrandid on ennegi öelnud Euroopas, et see riik, kus elame, on ainult füüsiline asukoht, oleme eelkõige lojaalsed oma usule. Kuu aega tagasi oli Soomes juhtum, kus peale koolis toimunud kaklust läksid immigrantidest vanemad kooli, peksid soomlasest lapse läbi, peksa sai ka õpetaja. Kui neile ähvardati politsei kutsuda, siis nad ütlesid, et meid ei huvita Soome seadused, meil omad jumala seadused.
b
Bretooni linnuvaatleja/ 12. detsember 2018 12:18
Hakkasin vahepeal Gräzinist juba suurelt lugu pidama, aga nüüd loen ja mõtlen, et ta on ikka pehmostunud seal Brüsselis. Tema intevjuugi Anu Saagimiga andis selleks alust. Oulus vägistati alaealisi koolitüdrukuid ja me räägime poliitilise kasu lõikamisest? Kuskil toimub tulistamine, veoautoga rahva sekka sõitmine, me räägime kasu lõikamisest? Kas pole ikka veel siis aru saadud, et need teod on alati suunas immigrant kohalike vastu. Rotherhami seksuaalkuriteod briti alaealiste tüdrukute kallal on üks võikamaid sündmusi Euroopa lähiajaloos!
i
Indrek2/ 12. detsember 2018 12:17
Ebamoraalsuse etalon loeb teistele moraali, ei jõua ära oodata kui selline ise allah akbari käest kuuli saab.
a
Andres/ 12. detsember 2018 12:15
Moraalne Gräzin. Tragöödia on see, millega tegeleb merchel&juncher hunta euroopa riikide ja rahvaste kallal. Ebamoraalne oled Sina nende kannupoisina.
f
Fakt/ 12. detsember 2018 12:05
Kohalik reetur karjus allahu akbar, muu pole oluline. Mis kaalutlustel ÕL üritab seda fakti ebaoluliseks?
j
jaan/ 12. detsember 2018 12:04
Tegelikult on Igoril kaks vasturääkivust : 1)kohalikud elanikud on juba lausa ära harjunud selle olukorraga ja 2) mingid liikumised lõikavad sellest poliitilist profiiti.
e
enrik/ 12. detsember 2018 12:03
Tublid lääneeurooplased saavad ju aru, et kõigest 3 laipa pole veel Dresdeni pommitamine. Sest ohvrik sattumine võrdub sisuliselt lotovõiduga. Ärge pabistage, ütleb meile ka Gräzin. Ja ärge kuulake neid poliitikuid, kes said kinnitust teooriale, et islamistide sissevedu on ohtlik. Hmm. Gräzin on kah multikultiks hakanud?

k
Kuusik Kaasik/ 12. detsember 2018 12:02
See on terrorism, Gräzin. Reeturid on Simmid, Metsavased, sotsid jt. Ossinovskilased.