Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Jõulukingitused naistele – TOP 5 kingiideed, mis toovad rohkelt rõõmu! 

Kaup24, 12. detsember 2018, 16:24
Foto: Envato Elements
Kujuta ette pilti, kus akna taga langeb laia valget lund, imeilusate jõuluehetega kaunistatud kuuse all on jõulukingid ning kallis naine avab talle mõeldud kingitust. Kui kingitus kinkepaberist välja tuleb, valgub ta näole lai naeratus ja sa tead, et tegid õige valiku. Tõeliselt ilus kujutluspilt, kuid mil moel fantaasia reaalsuseks muuta? Toome välja viis suurepärast kingiideed.

Just see soovitud asi või ese

Pea igal inimesel on mingi asi, mida ta väga sooviks, kuid mille ostmisele ta lihtsalt ei raatsi raha kulutada. Kindlasti on naisele silma jäänud mõni imeilus saapapaar või kvaliteetne mantel tunnustatud brändilt. Leida kuusepuu alt midagi, mida oled salamisi soovinud, on tõeline unistuse täitumine!

Selliseks kingituseks võib olla ka midagi muud kui riideesemed või jalanõud. Äkki on naisel mõni hobi või huviala, mis nõuab vahepeal suuremaid väljaminekuid, aga mida ta ei raatsi ise osta? Või kas on ehk kõrva jäänud mõni unistuste sihtpunkt, kuhu ta on alati tahtnud reisida? Pole haruldane, et kingisoov ise otse välja öeldakse. Oluline on lihtsalt kuulata.

Võib juhtuda, et kohe ei meenugi kindlat ideed. Siis on abiks Kaup24 jõulukingiideede valik.

Ehted

Ehete ostmine ei tähenda muidugi seda, et jooksed esimesse kullapoodi ja ostad sealt kiirustades ettejuhtuva kaelakee. Võta aega ja tutvu Kaup24.ee e-poes valikuga – esialgu mõeldes, mis talle võiks meeldida.

On naisi, kes ei kanna kulda, hõbedat ega armasta üldse traditsioonilisi ehteid. Õnneks saab hea vihje sellest, kui jälgid, mida naine igapäevaselt kannab, kas see on kullast või hõbedast, vääriskividega või tagasihoidliku disainiga. Kaunis ehe eriliselt inimeselt on hinnatud ka siis, kui see ei sobi igapäevaseks kandmiseks, vaid on mõeldud erilisemateks hetkedeks.

Minipuhkus argipäevarutiinist

Pühadeperiood on paljudele inimestele aasta kõige stressirohkem aeg. Töö juures on tihtipeale vaja aasta tegevus kokku tõmmata, aruandeid täita ning muidugi kõik vajalik enne puhkusele minekut ära lõpetada. Lisaks veel erinevate asutuste jõulupeod, sugulaste külastamised ning kui peres on lapsed, siis ka nende jõuluesinemiste ja muude sündmuste kalendrisse planeerimine.

Avastades jõulukuuse alt võimaluse minipuhkuseks, on see paljudele naistele kui taevakingitus. See, milline puhkus täpsemalt on, sõltub juba igast perest ja võimalustest. Öö või kaks mõnes Eesti spaas on üsna rahakotisõbralik idee. Kõige tähtsam on võimalus pääseda argipäevarutiinist ning selleks ei pea alati välismaale reisima.

Fotosessioon fotograafi juures

Kui sa ei ole veel tähele pannud, siis fotograafide juures käimine on tõeliselt populaarseks muutunud. Professionaali juures tehtud pildid on hoopis teise hõnguga ja neid sobib ka kinkida vanematele või panna koju seinale. Luba saajale üks kordumatu mälestus kümnete ilusate fotodega, mis tekitavad rõõmu aastateks! Selleks, et fotosessioon eriliseks teha, telli juurde ka jumestus või põnev soeng. Millisele naisele ei meeldiks end üles lüüa ja see tulemus siis ka fotodele jäädvustada? Tutvu fotosessioonide valikuga siin.

Isetehtud kinkekaardid ja esemed

Kui rahakott ei ole kummist või lihtsalt ei soovi jõulude peale raha kulutada, on alati väga hea mõte ka isetehtud kinkekaartide vihik. Kinkekaartidele võib seejuures kirjutada täpselt selle, mida sa ise soovid. Ehk on seal kinkekaart mõnusale jalamassaažile, mille kinkija vastava vautšeri esitamisel täitma peab? Filmiõhtu naise valitud linateosega? Kodune kolmekäiguline õhtusöök – ja mitte tema poolt, vaid temale mõeldes valmistatud?

Lisaks sellele, et kinkekaardid on rahakotisõbralik kingitus, on kingisaajale selge ka see, kui palju sa temast hoolid. On ilmselge, et oled võtnud aega ja näinud vaeva, et teha just temale mõeldud kingitus. Selline tähelepanu teeb igal naisel südame soojaks!

Soovid kingituse siiski ise valmistada ja selleks peaks olema käega katsutav ese, mille saab kinkekotis õigel õhtul üle anda? Tutvu buzzfeed.com inglisekeelses veebis 39 toreda kingiideega, mida saad kodus vähese vaevaga ise valmistada.

Jõulukingituste valimine on lihtne, tehes vaid veidi eeltööd ja mõeldes saaja soovidele. Lisades igale kingitusele ka natuke ühist aega, on rõõm saajale ja kinkijale garanteeritud.

Soovid valida kingitusi e-poest? Tutvu Kaup24.ee tootevalikuga.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee