Kingiidee | Sisuturundus

Baltimaade kõige külalislahkem mõis kutsub Lõuna-Eestisse külla 

Cantervilla, 14. detsember 2018, 15:10
Lõuna-Eestisse jõudes peatub aeg hetkega – puhas ja ürgne loodus, rahulikum elutempo, põnev kultuurielu ning soojad inimesed panevad unustama argipäevamured. Kuigi Lõuna-Eesti on populaarne puhkusepaik eelkõige suvel, tasub sinna uitama minna ka muul ajal.

Otepää külje all looduskaunis kohas asuv Cantervilla Loss on tõenäoliselt üks hubasemaid mõisaid Eestis. Mõisa peahoone koos värvikate maakivist kõrvalhoonetega paikneb kaunil kuppelmaastikul kõrgel järvekaldal. Pilkupüüdva peahoone koridoride seinu kaunistavad maastikumaalid ja portreed, antiikne mööbel ja lühtrite valgus lisavad ruumidesse pidulikkust ja romantikat.

Mõisa hõng, kaminatule praksumine ja klaas veini loovad kuningliku tunde kogu õhtuks. Igal Cantervilla toal on oma nägu ja oma lugu jutustada, mistõttu ei leia hotellist ühtegi sarnast tuba. Mõisa peahoonest viib aga salapärane maa-alune käik spaahoonesse, kus saavad külalised nautida suurepärast soome sauna koos karastava basseiniga.

Cantervilla pererahvas on alati mõisas olemas ning valmis klientidele jutustama põnevaid lugusid ajaloost. Sellest annab tunnustust ka tõik, et sel suvel toimunud konkursil Visiting Baltic Manors valiti just Cantervilla 150 suurima Baltimaade mõisa hulgast kõige külalislahkemaks.

Loomulikult on tegemist suurepärase kohaga, kus veeta kallima või armsate inimestega mõnus minipuhkus. Jõulude eel on Cantervilla Lossi kõige populaarsemaks Romantika pakett, tänu millele saab end taas tunda kui vastarmunu. Meeleolu loob luksuslik krahvinna sviit, kus eraldi suur magamistuba, privaatsaun ja kaminaga elutuba. Saabudes ootab paari toas vahuvein ja puuviljavaagen. Õhtusöök serveeritakse vaid kahele ja seda otse sviidi elutoas. Nautides pikka hommikut, saab tellida hommikusöögi sobival kellaajal ning nautida seda kas või voodis.

Cantervilla Loss on ka populaarne koht pulma- ja juubelipidude korraldamisel (peosaalid kuni 200, majutuskohad kuni 90 külalisele), aga ka seminaride läbi viimisel (kohti kuni 200 inimesele). Suvepäevade läbi viimiseks on Cantervilla Lossi teemapark, kuhu mahub ja on tegemist lausa tuhandel inimesel. 

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee