Maailm

Enam kui 2000 aasta tagune #METOO juhtum? Professor: neitsi Maarja oli Jumala ohver!

Toimetas Greete Kõrvits, 11. detsember 2018 18:39

8 KOMMENTAARI

a
Anekdoodi vääriline lugu. Mis on aga tõesti sündinud./ 12. detsember 2018 15:45
Lapsepõlves kuulsin, kuidas minu tsaariajal sündinud vanaema kord jutu sees oma noorust meenutas. Laste usuõpetustundi. Ja kui köster laste eelteamisi kontrollides ühelt lapselt küsis, et kes oli Jeesus? Siis läks see pabinasse ning pomises, et L# laps oli! Tolle aja moraali reeglite järgi võis seda tõesti loogiliselt järeldada. Sest Maarja oli küll abielus puusepp Joosepiga, kuid rasestus juba enne abielu, vallalise tüdrukuna ning seda üldsegi mitte Joosepist.
p
pigem siis/ 12. detsember 2018 10:29
t
Teoloogika/ 12. detsember 2018 06:47
Arvestades isegi Piiblis välja toodud inimlikuse ebatäiuslikkuse retoorikat ja ajavälpa mil hakati Piiblievangeeliume kirja panema on Maarja tegelik rasestumise metoodika ja teise osapoole fakt alatiseks kadunud siin maises elus. Pealegi on katoliku vaimulikud manipuleerinud Piibli evangeeliumitega sadu aastaid mille tulemusel on patriarhaalne maailma vaade muutunud valitsevaks ja vähendanud oluliselt kunagi olnud naiste osakaalu Jeesuse ajastust. Seega tänapäeval kättesaadavast teabest on suur osa väärastunud informatsioon. Happy Holidays!
u
Urmas/ 12. detsember 2018 05:57
Greete Kõrvits kirjutas: "... Jeesuse eostamine oli neitsi Maarja vägistamine ...". Greete Kõrvits, eostati ikka Maarjat ja eostamise tulemuseks oli Jeesus! Seda juhul kui need tegelased paigutada reaalsesse maailma.
u
Uunu/ 12. detsember 2018 00:09
Tundub, et USA-s võib iga lo-ll professoriks saada
h
Huviline / 11. detsember 2018 21:10
"....et Jeesuse eostamine oli neitsi Maarja vägistamine!" Kes selle Jeesuse siis ikkagi eostas?
n
nu/ 11. detsember 2018 20:24
lihtsalt leidis endale mängukaaslase, kes auku ei suskind, (või oli nii peenike, et viga ei teind), mis seal siis nii üleloomulikku, saab muudmoodigi taevalikku naudingut teha
w
wana/ 11. detsember 2018 19:05
Jaa, uusmarksistid on julgust kogunud. Nüüd siis juba Wanajumala enda kallale hambaid teritama ja mõnitama... Küsin: kas teie lillaroosal kambal jätkub julgust ka Allahi ja tema prohveti Muhamedi kallal ilkuda!??? Ei usu, selleks pole teiesugustel julgust, ohutum on ju kristluse kohta igatsugu jõledusi öelda... Huvitav, kas sellistele "professoritele" ja "teadlastele" üldse midagi püha on?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee