Maailm

Alasti paar Cheopsi püramiidi tipus ajas egiptlased marru (12)

Greete Kõrvits, Aadu Hiietamm, 11. detsember 2018, 15:30
SÜNDMUSKOHT: Vaade Cheopsi püramiidile, mille tipus Taani fotograaf Andreas Hvid seksifoto lavastas.Foto: Vida Press
Egiptuse võimud uurivad videot ja fotot, mis näitavad, kuidas paarike mööda Giza suurt püramiidi tippu ronis ja hiljem riided seljast heitis, vahendab BBC. Konservatiivses riigis põhjustas selline temp tõelise nördimuslaine. 

Ettevõtmise taga on Taani fotograaf Andreas Hvid (23), kes allkirjastas Cheopsi ehk Giza suure püramiidi tipus tehtud foto „Püramiidiseks“. Fotol näeb alasti paari misjonäriasendis. Tõsi, praeguseks on Hvid selle allkirja eemaldanud. Püramiidi otsa ronimist näeb ligi kolm minutit kestvas videos. Tippu jõudmise järel paneb naisterahvas ette suitsu ja võtab oma ülakeha paljaks. Tagaplaanil säravad öise Kairo tuled.

Fotograaf Hvidi üks leivanumbreid on aktifotode tegemine eri paikades, eriti kõrgetes kohtades. Ta  rääkis Taani lehele Ekstra Bladet, et ta oli juba aastaid unistanud Cheopsi püramiidi otsa ronimisest ning paljud noored naised pidasid seda ideed lõbusaks. Novembri lõpuks valis Hvid endale kaaslaseks ühe modelli. Koos roniti kella 21.30 paiku õhtul üle tara ning seejärel oodati umbes poolteist tundi ühes templis, kuni kõik lahkusid. Ülesronimine kestis 25 minutit.

Hvid kinnitas, et hoolimata fotole alguses pandud allkirjast ta modelliga ei seksinud ning tegu oli lavastusega. Taani fotograaf otseselt oma egiptlasi ärritanud tegu ei kahetsenud, kuid nõustus, et fotole pandud allkiri oli erakordselt rumal. Egiptlaste religioosseid tundeid ta riivata ei soovinud ning on ta väga nukker, et tema tegu sai suure negatiivse tähelepanu osaliseks. Egiptusesse ta igaks juhuks enam ei reisi.

12 KOMMENTAARI

u
Uskmatu 11. detsember 2018, 23:06
Taat oli täiesti teadlik, et sellest suur skandaal tuleb. Arvutiga saab igalpool ronida ja kõike teha. Skandaal teeb vabas maailmas kuulsust. Kas ka t...
(loe edasi)
a
Arabik jouk 11. detsember 2018, 22:37
...Egiptuse kultuuriruumis oldi küll napilt riides kuid eks noil ajulgi voolas soontes veri ja tegeldi millegi huvitavamaga kui sex püramiidi tipus. ...
(loe edasi)
Loe kõiki (12)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee