Krimi

FOTOD | Saaremaal hukkus tulekahjus noormees (10)

Ohtuleht.ee, 10. detsember 2018 11:17
Tahula külas põles elumaja, hukkus 19aastane noormees. Foto: ALAR TRUU
Saaremaa vallast Tahula külast teatati 10. detsembri varahommikul kell 4.20 Häirekeskusele, et põlema on süttinud elumaja ning pole teada, kas sees võib olla inimesi.

Kuue minutiga sündmuskohale jõudnud päästjad leidsid eest talumaja, mille katus oli hävinenud, vahelaed sisse kukkunud ning kõik toad olid tuld täis. Eluhoone hävines tules täielikult. Põlevast majast leidsid päästjad kustutustööde käigus 19-aastase noormehe surnukeha.

Sündmusele reageerisid Kuressaare, Kihelkonna ja Orissaare päästemeeskonnad ning Pihtla vabatahtlikud päästjad. Sündmusel osalesid  lisaks kiirabi ja politsei. Päästjad kustutasid tulekahju ning kaitsesid süttimise eest kõrvalhooneid. Tulekahju likvideeriti kell 8.48.  Tulekahju põhjus on seni teadmata. Täna uurivad Päästeameti menetlejad hoone üle ja püüavad leida tulekahju tekkepõhjuse.

Käesoleval aastal on Eestis tulekahjudes hukkunud juba 42 inimest. Kõige rohkem traagiliselt lõppevaid tulekahjusid saab alguse hooletust suitsetamisest või lahtise tule kasutamisest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee