Eesti uudised
Kuressaares hukkus vägivallatseja käe läbi päästeametnik Sulev Kallavus

Kuressaares tapetud mehe kasutütar: „Puhka rahus, imeline hing!“ 

Liis Vaksmann, 10. detsember 2018 00:01
JÄÄ HÜVASTI! Jõhkralt ja ootamatult tapetud päästeametnik Sulev Kallavus pühendas suure osa oma elust ohutusele ja turvalisusele.Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

„Sulev oli mulle kasuisa. Temast jäi maha lihane tütar, õetütar ja neli kasulast, kellele kõigile ta suutis olla isa võrdkuju!“ ütleb Ruth Pere. Päästeametnik Sulev Kallavus hukkus, kui püüdis lõpetada purjus meeste korrarikkumist.

Laupäeva varahommikul pidasid politseinikud Kuressaares kinni kaks kohalikku meest, kellest üht kahtlustatakse 52aastase päästeametniku Sulev Kallavuse tapmises ning teist 39aastase Elari ründamises. 

„Seni meedias kajastatud informatsioon on kildudest kokku pandud,“ kinnitab pühapäeva õhtul Ruth Pere, kes on Sulevi abikaasa Mendi tütar. Ta selgitab juhtunut lähemalt: „Tähistasime reede õhtul Sulevi 52. sünnipäeva koos tema abikaasa, viimase laste ja nende elukaaslastega Georg Ots Spa restoranis õhtusöögiga. Sealt läksime Väiksesse Punasesse baari pereringis istuma, seejärel südaöö paiku ööklubisse Privilege ansamblit kuulama. Veidi pärast 02.00 suundusime neljakesi Royal Gentlemen's Clubi poole, mille kõrval on taksopeatus, et taksodega koju minna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.05.2019
Kuressaares päästeametniku mõrvanud mees jäi vahele ka suure padruni- ja narkolaadungiga
20.12.2018
Üks Kuressaare pussitamises kahtlustatud mees osutus süütuks
10.12.2018
VIDEO | Reinsalu: ohtlik kurjategija olgu võimalikult kaua vanglas
09.12.2018
Kuressaare pussitamises kahtlustatavad võeti vahi alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee