Krimi

FOTOD | Tallinna-Tartu maanteel põrutas sõiduauto veoautole tagant otsa (20)

Ohtuleht.ee, 9. detsember 2018, 19:31
Liiklusõnnetus Tallinn-Tartu maanteel.Foto: Kaspar Pokk
Pühapäeva pärastlõunal juhtus avarii Tallinna-Tartu maanteel Anna küla lähistel, kus põrkasid kokku veo- ja sõiduauto. Kiirabiga viidi sündmuskohalt ära üks õnnetuses osalenud naine.

Täna kella 14 paiku juhtus Järvamaal Tallinna-Tartu maantee 80. kilomeetril, Otiku külas liiklusõnnetus, kus sõiduauto Audi sõitis tagant sisse tema ees vasakpööret sooritanud Scania veokile.

Liiklusõnnetuses sai viga sõiduauto roolis olnud naine, meedikud viisid ta tervisekontrolliks haiglasse, kust ta peale esmaabi kodusele ravile lubati.

"Sündmuskohal veendusime, et mõlema sõiduki juhid olid kained, omasid juhtimisõigust ning olid nõuetekohaselt turvarihmaga kinnitatud. Ka vastasid mõlema masina rehvid kehtestatud nõuetele. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel," ütles Paide jaoskonna välijuht Raimond Innos.

Avarii tõttu oli liiklus sündmuskohal ligemale poolteist tundi oluliselt häiritud, mistõttu reguleeris politsei seal liiklust. Kella 15.45 ajal oli tee taas liiklusele mõlemal suunal avatud. 

20 KOMMENTAARI

t
Tiit 10. detsember 2018, 08:30
avariisid ikka juhtub, kuid miks viimasel ajal kõik põrutavad, mitte ei sõida. Protokollist: tema kihutas ees nagu hull, mina sõitsin talle tagant vaikselt, vaikselt sisse.
b
blondiin järjekordselt 10. detsember 2018, 05:42
esiteks, see pole kokkupõrge , vaid tagant otsa ja veel jälitanud- teisel pildil on ju näha, l o l l on sõitnud kohe veokile järgi, et kümnesse saada Huvitav millises autokoolis ja millal õppis?
Loe kõiki (20)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee