Poliitika

Elurikkuse Erakond sai oma liikmed ka roheliste hulgast (9)

Ohtuleht.ee, 7. detsember 2018 12:53
Teiste seas on Elurikkuse Erakonda astunud varem Eestimaa Roheliste ridades kandideerinud Toomas Trapido. Foto: MATI HIIS
Elurikkuse Erakond avaldas äriregistris oma liikmete nimekirja - erakonnas on 534 liiget, kelle seas on ka mitmeid varem Roheliste ridadesse kuulunud inimesi.

Erakonna liikmete hulka kuuluvad tuntumatest nimedest selle asutamisel aktiivselt tegutsenud Artur Talvik, Anzori Barkalaja, Mihkel Kangur, aga ka näiteks geoloog Rein Einasto, metsateadlane Toomas Frey, pärimusmuusik Meelika Hainsoo, pühapaikade uurija Ahto Kaasik, kunstnik Põvvat Kama, luuletaja Margus Konnula (Contra), Võru Instituudi direktor Rainer Kuuba, muusik Anne Maasik, koolitaja Kristjan Otsmann, teadlane Renata Sõukand, muusik Jaak Tuksam jt.

On ka hulga varasemalt Roheliste erakonda kuulunud inimesi nagu näiteks Mart Jüssi, Peeter Liiv, Toomas Trapido, Priit-Kalev Parts, Val Rajasaar, Aivar Ruukel, Peep Tobreluts ja teised, vahendab ERR Uudised. 

Lisaks on Elurikkuse Erakonna liikmete seas varem Sotsiaaldemokraatlikusse erakonda kuulunud luuletaja Ülle Kauksi ja varem EKRE-sse kuulunud ajakirjanik Tiiu Ritari.

Elurikkuse Erakond registreeriti 21. novembril. 7 detsembri hommiku seisuga kuulub erakonda 534 liiget.

Samal teemal

21.10.2018
Jälle uus partei: registreeriti nutitelefone loosinud Rahva Tahte erakond
15.10.2018
Elurikkuse Erakond edastas kohtule registreerimisavalduse: see on suur asi, et üle 500 inimese kahe kuuga kokku tuli!
10.10.2018
Elurikkuse Erakond sai 500 liiget kokku
02.10.2018
Elurikkuse erakond peab võidujooksu ajaga