Krimi

Kuressaares eramu aeda ja kolme sõidukit ramminud mees saadi kätte (3)

Toimetas Silja Ratt, 6. detsember 2018, 13:37
Õnnetuse tagajärjel lõhutud aed ja autod Foto: Irina Mägi
Politsei pidas kolmapäeva hommikul kinni mehe, kes Kuressaares Pihtla teel sõites lõhkus eramu aia ja kolm sõidukit, kirjutab Saarte Hääl.

Kuressaare politseijaoskonna juhtivuurija Ahti Lepa sõnul peeti 39aastane mees 48 tunniks kinni ja alustati tema suhtes väärteomenetlust. Õnnetuse põhjustanud mehel puudub juhtimisõigus, kuid varasemaid liiklusalaseid karistusi tal ei ole.

“Alustasime väärteomenetlust juhtimisõiguseta sõitmise, liiklusõnnetuse põhjustamise, liiklusõnnetuse sündmuskohalt lahkumise ja liikluskindlustuseta autoga sõitmise eest,” rääkis Lepp. “Mees on oma ütlused andnud, tunnistab tehtut ja on valmis tekitatud kahju hüvitama.”

Lõhkus aia ja rammis autosid

Teisipäeva varahommikul juhtus õnnetus Kuressaares Pihtla teel, kus vastu aeda sõitnud Audi juht lõhkus kolm autot ja paadi.

„Esialgsetel andmetel sõitis sõiduauto Audi vastu eramaja aeda ja paiskus sealt vastu kolme autot, millest kaks olid pargitud maja hoovi sisse ja üks maja ette. Lisaks autodele sai kahjustada haagisel seisnud paat. Veel sai kahjustada kinnistul asuva kõrvalhoone sein, sest pargitud autod, millele Audi otsa paiskus, paiskusid omakorda vastu kõrvalhoonet," selgitas Kuressaare patrullitalituse juht Matis Sikk.

Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud. Õnnetuse põhjustanud Audi juht lahkus sündmuskohalt.

Samal teemal

5. detsember 2018, 09:57
GALERII | Kuressaares sõitis auto vastu maja aeda, lõhkudes kolm autot ja paadi

3 KOMMENTAARI

E
\*_*/ 7. detsember 2018, 09:43
Enne lõa otsast lahti laskmist peaks Ta oma "valmisolekut" ka tõestama kahjude tegeliku kompenseerimisega - näiteks maja pantimisega, mille väärtus ületab nii kahju suuruse kui ka trahvide maksimaalse võimaliku kogusumma.
r
6. detsember 2018, 14:35
Rikas mees tundub olevat kui 4 autot+ aia ja muu kinni maksab. Sellisel rahamehel oleks õigem olnud takso võtta, oleks jama vähem olnud.
Loe kõiki (3)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee