Eesti uudised

PEREEMA ÕUDSED HETKED: „Tulin vannist välja ja karjusin: aknad lahti, meil on gaasiavarii!“ (19)

Liis Vaksmann, 6. detsember 2018 12:44
LEKE: Kotka tänava kortermaja kolmanda korruse korterist leiti gaasileke, mille tagajärjel tuli haiglasse viia kolm inimest.Foto: Erki Pärnaku

„Mõned minutid püüdsin aru saada, milles asi, sest lõhn ei olnud tugev. Nõrk, aga samas terav,“ kirjeldab pereema lõhna, mida ta vannis olles tundis ning pani ta häirekekusesse helistama. Tema vannituba oli täitunud vingugaasiga.

Teisipäeval kell 19:49 sai häirekeskus teate, et Tallinnas Kristiine linnaosas Kotka tänaval on ühe korteri vannitoas pärast sooja vee kasutamist tunda gaasilõhna. Kohale jõudnud päästjad tuvastasid korteris kõrge vingugaasitaseme, lülitasid gaasiseadme välja ning tuulutasid ruumid. Kiirabi viis haiglasse kontrolli naise ning kaks last, üks nelja- ja teine kaheaastane.

„Kaks kuud tagasi üürisime endale siia korteri. Selle aja jooksul pole kordagi midagi sellist siin olnud,“ ütleb pereema. „Varem pole ma siin muidugi ka vannis käinud. Ainult duši all pesemas, sest kahe lapsega ei ole võimalik seda aega võtta,“ tõdeb naine muheledes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.12.2018
Kuhu panna vinguandur? Loe, kuidas oma kodu ja peret gaasiõnnetuste eest kaitsta!
05.12.2018
FOTOD SÜNDMUSPAIGAST | Tallinnas tuli järjekordse gaasilekke tõttu kolm inimest haiglasse viia
01.12.2018
Vingugaasimürgistusse on surnud viis inimest
28.11.2018
Üürikorteris elava ema mure: kodus on gaasileke, pisipõnn ei saa hingata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee