Eesti uudised

PEREEMA ÕUDSED HETKED: „Tulin vannist välja ja karjusin: aknad lahti, meil on gaasiavarii!“ (19)

LISA KOMMENTAAR

eesti naine 7. detsember 2018 18:27
eesti naine on ikka tõeline multitalent- kokkab isegi vannis olles! Siia võiks veel juurde lisada, et samal ajal peab FB sõbrannedega videovestlust, kuivatab juba sujuvalt fööniga juukseid ja hoiab peos koera jalutusnööri.
Irq 7. detsember 2018 08:17
Kodus on gaasiboiler ja vingugaasi andurit ei ole? Naeruväärne
Euromais 7. detsember 2018 06:09
"eurogaasi" viljastav mõju. Nagu bensiinilegi - direktiiviga kästakse mittefossiilseid lisandeid panna ja tulemus ei põle ning tapab inimesi. Eesti Gaas segab maagaasi nn "biogaasiga" selle tulemusel saab vahel jälle pika laua taga sülti süüa.
vahest 7. detsember 2018 06:00
tuleb ka gaasi torustikku kontrollida ja puhastada kondentsveest,see on üks põhjustest korter majades, gaasi põlemisel tekivad häired.
kalev 7. detsember 2018 00:28
kle tarkpea, mine arene kusagil nurga taga. See vingugaas võib lõhnatu olla. Aga sinu aju selle peale ei tule, et tegemist võib olla seguga ja enamasti nii ongi.
kalev 7. detsember 2018 00:27
uskumatu, isegi selle artikli pealt tahab 6htuleht raha. Kui see oleks tasuta vbolla p22staks m6ne elu. Õhtuleht tahab teenida inimeste surmade pealt. Siis saab j2lle esikaaneloo
Tola 6. detsember 2018 19:52
Ei maksa oma elu jätta mingi ventilatsiooni otsustada.Isegi korras ventilatsioon või vahel mitte ventileerida.Osadel on pandud võimas sundventilatsioon ning halbade tegurite kokkusattumusel võib selle tulemusene mõni teine korter jääda ilma tõmbeta.Sinna vendi aukudesse on topitud igasugu tehnikat.Paljudel on pliidikubud kõik lükatud sinna vendiavasse.
Puhh 6. detsember 2018 18:39
No on jama selle gaasiga. Minult teile soovitus - ärge jamage gaasiboileri ostmisega(proovige muid lahendusi leida) kui on kodus väikesed lapsed ja inimesed kellel puudub ohutunne. Lugege õnnetuid uudiseid gaasiga. Mulle tundub, et gaasiboileri paigaldamine peaks olema rangelt lubatud ainult spetsil( ehk siis saaks ostja ka teada kas vent jne. reaalselt toimib jne.).. Spetsid muidugi paigaldavad ränga raha eest kasvõi kondoomi seinale ja ütlevad, et ohutu , seega ärge jamage gaasiga (peaks olema gaasilekke andur).

HeH 6. detsember 2018 18:19
esmavaade majale ütleb palju - Nõukaaegne maja, plastpakettaknad. Kas akende vahetuse käigus ka maja ventilatsioon vastavusse viidi ? Enamasti seda ei tehta. Paned tõmbe käima, aga kust värkse õhk (hapnik) peale tuleb ?
Muri 6. detsember 2018 17:46
Ajakirjanik võiks enne kirjutama hakkamist teemaga natuke tutvuda. VINGUGAAS ON LÕHNATU!!! Selles loos oli ilmselt tegu sellega, et tuli kustus ära, aga gaas ei olnud kinni keeratud. St gaasileke. Mis pole just kah tervisele ohutu, aga siiski polnud tegu vingugaasiga.
Vinguviiul 6. detsember 2018 15:50
Loe uuesti. Asi ei ole söögitegemises, vaid kõikide ventilaatorite samaaegses kasutamises. Kartulite praadimise ajal pannakse tavaliselt köögikubu tööle. See paneb elektrimootori jõul ventilatsioonilõõris õhu kiiremini liikuma, mitte ei mürise niisama toreduseks. Kui kinnisest ruumist kogu aeg õhku välja pumbata, siis tekib ühel hetkel vaakum. Korteris seda ei juhtu sest gaasiboileri korsten hakkab ennem tagurpidi tööle.
Kes kiired, need lugesid tasuta osast - nüüd enam mitte. Kärbitud. 6. detsember 2018 15:42
hea teada, 6. detsember 2018 15:19
et peres on sirgumas ka küülik ja koer
to vingu 6. detsember 2018 14:20
No mina pole küll kunagi kuulnud, et samal ajal ei tohi süüa teha ja vannis käia kui on gaasiboiler ja pliit.Ei tuleks selle pealegi. NB! ei ole hipster, liiga vana selleks juba.
Crack 6. detsember 2018 14:16
Selle maja nagu paljude teistegi nõukaaegsete elamute ventilatsioonilõõrid on ummistatud telliste ja muu prahiga. Köögikubu töötamine võib sellisel puhul tekitada gaasiseadmele tõsise tõmbeprobleemi. Kõik teavad seda, aga liigutama panem ainult inimese endaga juhtunud õnnetus.
tädi maali 6. detsember 2018 14:04
sellised vigased artiklid on tõesti ohtlikud. inimesed hakkavadki asju valesti tegema - sest lehes ju nii õpetati. vaevalt et ohtuleht siis vastutuse võtab..

heh 6. detsember 2018 13:47
vingugaasil ei ole lõhna ! Kui tundis gaasilõha, oli tegemist gaasile lisatava kohustusliku lõhnaaine lõhnaga ehk siis pidi olema kas gaasileke või kustus leek ära ja jooksis gaas tuppa. Viimane on kõige loogilisem sest nagu artiklist ilmneb, oli vannituba auru täis, mistõttu ei jätkunud piisavalt hapnikku gaasile põlemiseks
simpel 6. detsember 2018 13:30
kuulge aiakirjanikud. tehke endale elementaarsed asjad selgeks. milline gaas on lõhnatu ja milline lõhnaga ning milline saab lekkida. sellised segased artiklid on ohtlikud. ja kõige tähtsam! kui on GAASILEKE, siis peab kõigepealt sulgema gaasikraani (gaasipliidi või -veesoojendaja väljalülitamine ei pruugi olla piisav), mitte "soojusseadmed". äärmine ettevaatus elektriseadmetega, sest on plahvatusoht. näiteks "soojusseadme" elektripuhur väljalülitamisel tekib korralik säde
Vinguviiul 6. detsember 2018 13:10
Kui köögis praeti kartuleid - köögikubu ehk sundventilatsioon, pluss tõenäoliselt ka pildil nähtav vannitoa sundventilatsioon korraga töötavad, siis on see gaasikamber ju. Sellises olukorras ei tööta ükski loomuliku tõmbega seade normaalselt. See gaasiboiler tõmbas endale korstnast õhku, kui üldse kusagilt õhku sai. Krt, koopainimene oli ka targem, jättis koopasuu lahti, kui koopas lõket tegi. Tänased hipsterid on ikka uskumatud... Darvinid.