Elu

Elina Nechayeva astub lavale Placido Domingoga: see on ühe suure unistuse täitumine! 

Jaanika Vilipo, 6. detsember 2018, 11:47
Elina Nechayeva fännikohtumisel Robin Roots
19. veebruaril annab Saku Suurhallis kontserdi maailmakuulus tenor Placido Domingo. Külalisesinejate seas on ka sopran ja "Eesti laul 2018" võitja Elina Nechayeva, kelle sõnul on selline võimalus kindlasti üks tema suurte unistuste täitumisest. 

Lauljannaga võttis ühendust ja tegi pakkumise promootor Eva Palm, kes on ka Domingo kontserdi korraldaja Eestis. "Olin sellise pakkumise üle väga õnnelik ning isegi kepsutasin tantsu selle peale, mida ümbritsevad inimesed väga naljaka pilguga pealt vaatasid," räägib Elina. 

Hispaania ooperitähega ei ole Eesti lauljannal veel õnnestunud kohtuda. Küll aga on ta jälginud meedia vahendusel tema tegemisi ja toimetamisi. "Juba minu lapsepõlves kõlasid meil kodus kaunid "Kolme tenori" hääled, kus laulsid Domingo, Carreras ja Pavarotti," meenutab Nechayeva. "Olen ka palju aastaid jälginud suurt ooperilauljate konkurssi "Operalia", mida korraldab maailmakuulus maestro.

 

Nechayeva räägib, et võimalus üles astuda koos Placido Domingoga on ühe suure unistuse täitumine, mille üle lauljanna on väga õnnelik. "Tuleb uskuda oma unistustesse ja liikuda järjepidevalt nende poole," tuletab ta inimestele meelde.

Elina Nechayeva soolokontsert tänavu suvel Alexela kontserdimajas Robin Roots

Eesti tõusva ooperilauljanna jaoks ei ole see siiski esimene kogemus rahvusvahelise ooperilauljaga. "Olen suhelnud fantastiliste rahvusvaheliste ooperitähtedega ning iga kohtumine on alati suureks inspiratsiooniks ja motivatsiooni allikaks. See on minu jaoks suur au astuda koos lavale minu suure eeskuju ja kumiiriga." Elina sõnul iseloomustab suuri ooperistaare sõbralikkus, kes on kolleegide suhtes väga toetavad.

Särav lauljanna räägib, et nagu iga kontserdi ette valmistamisel, on ka selle jaoks peamine osa harjutamisel ning enda hoidmisel. "Hoolitsen tervise eest ning püsin rõõmsameelse ja positiivsena. Just see tagab eduka kontserdil esinemise."

Elina Nechayeva Keit Paju

Enne veebruarit lennutavad põnevad muusikaprojektid lauljannat Aasiasse. Detsembri lõpus toimub Shangais Nechayeva soolokontsert Neeme Järvi juhatusel. "Uus aasta toob minu ellu mõningaid põnevaid projekte ning kui aeg on küps, siis tulevad uudised välja," jääb Elina salapäraseks.

Samal teemal

7. august 2018, 14:37
Elina Nechayeva päästis õhtu! Laulja asendas ooperigalal õhtujuhti Eve Kivit
24. juuli 2018, 09:51
Elina Nechayeva esines mainekal muusikafestivalil: see on hea võimalus Eestit esindada!
18. juuli 2018, 12:28
Alexander Rybak: Elina Nechayevaga dueti laulmine oleks unistuse täitumine
29. mai 2018, 08:18
GALERII | Ovatsioonid, lillesülemid ja pisarad: Elina Nechayeva andis kodupubliku ees emotsionaalse soolokontserdi

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee