Kingiidee | Sisuturundus

Kaalu alandamisel abistav geenitest sobib hoolivuse näitamiseks ideaalselt kingikotti 

Geenitestid.ee, 6. detsember 2018, 10:41
Foto: Shutterstock
Jõulukinkide tegemisel on kaval idee mõelda veidi kastist välja – niisiis, kui vajad kingitust lähedasele, kelle tervisest hoolid, võib hea variant olla geenitest.

Geenitestid.ee valikus olevad geenitestid analüüsivad geneetilisi variatsioone, mis on seotud toitumise, harjumuste ja treeningute mõjuga kehakaalule, hindavad laktoosi- ja gluteenitalumatust, vitamiinipuuduse esinemise riski ning määravad sportliku võimekusega seotud geenivariatsioone.

Kõige populaarsem on aga kaalulangetamise geenitest, mis kujutab endast geneetikal põhinevaid soovitusi kehakaalu langetamiseks.  

Väga suur osa meist vaatab pärast jõulusööminguid peeglisse ning lubab uuel aastal hakata dieeti pidama ja end treenima. Tihti jooksevad taolised katsed aga liiva. Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-70% ulatuses. Üks ja sama toitumisviis ei pruugi kõikidele inimestele võrdselt sobida, sest meie ainevahetus pole päris ühesugune. Oma iseärasusi teades ja järgides on pingutused kehakaalu kontrollimiseks aga hoopis tõhusamad. Erinevused geenides määravad, kuidas üks või teine toit meile mõjub. Näiteks mõjub mõningate inimeste puhul kehakaalule hästi rasvase toidu osakaalu vähendamine, samas teistele on olulisem süsivesikute piiramine. Isegi treening ei anna kõikidele ühtemoodi efekti – teatud geenivariatsioonid määravad, kas trenni tehes hakkavad rasvased intensiivselt lagunema või mitte.

Kui muretsed, et geenitesti tegemine on keeruline, siis tegelikult ei pea selleks kodust isegi mitte lahkuma. Analüüsi tellides saadetakse proovivõtmise tarvikud koos juhendiga koju. DNA-prooviks kasutatakse suu põsekaabet – selle võtmine iseendalt on lihtne ja valutu. Proovi saab saata tavalise postiga laborisse tagasi. 

Geenitestid pakuvad kasulikku infot kõigile ja sobivad hästi jõulukingiks!

Lisaks kehakaalu jälgimisega seotud testidele saab Geenitestide Laboris hinnata ka võimalikku laktoositalumatuse, vitamiinide defitsiidi ja tsöliaakia riski. See teeb geenitestist ka põneva ja personaalse kingituse, mille abil saab huvitavat ja kasulikku infot erinevate toitumisega seotud aspektide kohta. Spetsiaalselt kinkimiseks on mõeldud test FiguraGen Kingitus, mille tellides saad proovi võtmise tarvikud kenas pakendis, kus sees on kingisaajale ka selgitus. Kingisaaja saab valida, millise testi soovib endale teha, ja pärast proovi ise postiga laborisse saata. Täpsem info SIIT

JÕULUKAMPAANIA! Selleks, et saaksid endal või kallile inimesele jõulukingi teha, pakume sulle 10% soodustust! Soodustuse saamiseks telli FiguraGen Weight test kodulehelt ja kasuta sooduskoodi ÕHTULEHT.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee