Eesti uudised

Politsei kutsub Varro Vooglaiu seoses Indrek Tarandi juhtumiga ülekuulamisele (215)

Toimetas Silja Ratt, 5. detsember 2018, 07:52
Varro VooglaidFoto: Alar Truu
Konservatiivsete vaadete poolest tuntud jurist ja ühiskonnategelane Varro Vooglaid kirjutab Facebookis, et on seoses Tarandi protsessiga politseisse ülekuulamisele kutsutud.

"Hetk tagasi helistati mulle politseist ja anti teada, et mind soovitakse Tarandi protsessi raames üle kuulata. Ju saab olema uus ja huvitav kogemus – varem polegi mind õiguskaitseorganite poolt ühtegi poliitilisse protsessi kaasatud," märgib Vooglaid.

Postituse kommentaarides tunneb enamik inimesi Vooglaiule kaasa. 

"Politsei tegutsemine on kuidagi väga valikuline. Mõned mehed võivad lausa avalikus meedias välja öelda, et nad laseksid teisi kuklalasuga tankikraavi, teised ei tohi isegi valesti hingata," kurdab üks kommenteerija.

Konflikt Indrek Tarandiga leidis aset möödunud nädala esmaspäeval, kui Toompeal EKRE meeleavaldusel sõna võtnud Indrek Tarand sattus kähmlusesse. Nii EKRE kui Tarand esitasid teineteise vastu politseisse kaebuse. Politsei ei tuvastanud, et Tarand oleks EKRE meeleavaldust takistanud. Tarandi kaebuse menetlus on aga seni käimas.

Samal teemal

17. jaanuar 2019, 13:09
Õnnesoovid! Varro Vooglaiu perre sündis seitsmes laps
20. detsember 2018, 12:41
Prokuratuur jättis EKRE kaebuse Indrek Tarandi peale rahuldamata
17. detsember 2018, 17:17
Varro Vooglaid kaebas ERRi kohtusse: ETV2s väideti, et ma olen „heteromees, kes mõtleb geiseksile kolm korda rohkem kui tavaline homoseksuaal“
3. detsember 2018, 21:03
Indrek Tarandit EKRE meeleavaldusel tuuseldanud mees: „Kas ma olen teinud ühe löögi?“

215 KOMMENTAARI

v
v 6. detsember 2018, 12:17
Karistada peab saama see ,kelle mõtted ja põhimõtted ei lase rahval areneda ja kaitsta oma kodumaa huve. Me ei ole rändrahvas ja manipuleerimene iniml...
(loe edasi)
t
troll 6. detsember 2018, 11:31
Kelle käpiknukk on politsei ??? Eesti rahvas närigu muru!
Loe kõiki (215)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee