Enam ei pea nohuga last koju jätmaFoto: Pixabay.com
Eesti Ekspress 5. detsember 2018 07:31
Eesti Perearstide Selts tõi kaks nädalat tagasi avalikkuse ette juhendi, millal jätta laps lasteaiast koju. Juhend on raputanud nii lapsevanemate kui lasteaednike seniseid arusaamu haigest lapsest.

Näiteks on igati normaalne, et nohu, köha ja väikese palavikuga võib lasteaias käia, kui lapsel on hea enesetunne. 

Kui lapsevanemad ja arstid tunnevad juhendi üle pigem heameelt, siis lasteaiad on pigem skeptilised ning tahavad jätkata vanade reeglitega. 

„Uus juhend teeb meie elu kindlasti keerulisemaks, kuid kodukord on siiski see, millest me ka edaspidi lähtume,“ sõnab Tallinna lasteaia Mürakarud juhataja Aile Aatonen.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

Õpetaja. 5. detsember 2018 19:05
Teemast mööda. Jutt käib lasteaia - koolilastest. Väiksem palavik on kiire tõusma. Tüsistused hiljem rasked. Nohu on haigus, kunagi ei tea, mis selle taga veel peidus on. Ja haigena töölkäimine on kuritregu teiste kaastöötajate vastu . Tekib suletud ring. Ja terve Eesti ei jää korraga siis ka haigeks, kui Sa end ravid kodus ja ei nakata teisi.
nohu 5. detsember 2018 13:57
eks igaüks teab ise kui hea on olla kui on nohu, aga miks ei taha nad arvestada lapsega kui sul kõrval karjuvad 20 rüblikut pluss õpetaja käsutab tee seda ja tee teist, proovige järele kui hea enese tunne on pärast seda
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS