Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 9. detsember 

Astroloog Maria Angel , 8. detsember 2018, 23:03
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Sa võid ju mõelda, et veedad päeva rahulikult ning tegeled oma asjadega, aga vaevalt, et selleks võimalust antakse. Keegi sõidab sulle sisse mingite oma probleemidega.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Tuleb lahendada mingeid ootamatuid olukordi. Kui sul võimalik on, siis säästa oma närve ja ära kipu rahvarohketesse kaubanduskeskustesse ostlema.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Lase ennast lõdvaks. Kui sul on tahtmine pabistada, siis ikka leiad selleks põhjuse, aga pole mingit mõtet praegu seda põhjust kunstlikult otsida.

 Vähk

22. juuni – 22. juuli

Tunned vajadust viibida värskes õhus. Õues võid midagi põnevat ette võtta isegi koos inimestega, kellega sa niisama ümber laua istuda ja mõtteid vahetada ei viitsiks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sinu mõtted on hõivatud maiste teemadega. Rahaasjade koha pealt oled sunnitud läbirääkimisi pidama ja võimalik, et oma finantsplaanides muudatusi ette võtma.

Neitsi

23. august – 22. september

Saad olla koos niisuguste inimestega, kes mõtlevad sinuga sarnaselt ja seetõttu sind juba poolelt sõnalt suurepäraselt mõistavad. Teadmine, et nad on sul olemas, annab elujõudu.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Sind on kutsutud mitmesse kohta, seisad valiku ees. Mingil määral sõltub tänastest valikutest su tulevane tööalane edu, nii et ära arvesta ainult sellega, milline pidu on kõige lõbusam.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Sa tunned end ülemäära enesekindlalt, nii võivad vaidlustest kujuneda ägedad konfliktid. Sa ei tule ehk ise selle pealegi, aga seekord ei pruugi sul õigus olla.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kui sul on korraga mitu silmarõõmu, võid pihtide vahele sattuda. Küllap tekitab see nendes vastakaid ja valusaid tundeid, mistõttu võid sinagi pidude keerises konflikte kogeda.

 Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Täna võtad aja täielikult maha ja ei täida põhimõtteliselt mitte mingeid kohustusi. Seda muidugi juhul, kui teised selleks võimaluse annavad.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Teiste inimeste käitumine on üllatav. Kuidagi liiga palju härdameelsust on sinu ümber, keegi nagu ei olekski sinuga ühel lainel. Sul võib tekkida soov minna kuhugi teise seltskonda.

 Kalad

19. veebruar – 20. märts

Parem oleks, kui oleksid võimalikult perekeskne ning suhtleksid ka nende sugulastega, kellega sidemed eriti tihedad pole. Tunned, et oled osake oma suguvõsast ning see teeb sind uhkeks.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Ambur! Algaval aastal tuleb sul palju tähelepanu pöörata kodustele asjadele ja peresuhetele. Kõige kallimatega ei ole alati lihtne ühist keelt leida, pead pingutama, et suhetes valitseks harmoonia. Äriasjadele ära liigse uljusega lähene, tegutse tasapisi, mõtle oma käigud ette läbi. Kui mängid väiksemate panustega, siis on ka oht kaotust kanda väiksem.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee