Eesti uudised

Kohus mõistis 20 eurot teeninud naiskupeldajale tingimisi vangistuse 

Siim Randla, 5. detsember 2018 07:13
Foto: MATI HIIS
Viru maakohus mõistis tingimisi vangistuse naisele, kes veenis Narvas üht inimest tegelema prostitutsiooniga ja teenis sellega 20 eurot.

Süüdistuse järgi oli Viktorija teadlik K. raskest majanduslikust olukorrast ja õhutas teda prostitutsiooniga jätkama. Nii tegi Viktorija 2017. aasta kevadest kuni juunini Narvas ettepaneku K.-le raha teenimiseks seksuaalse iseloomuga teenuseid osutades, seisab süüdistuses. Pärast nõusoleku saamist andis Viktorija naise telefoninumbri M.-ile. Viimane maksis talle selle eest 20 eurot.

Samal teemal

Nüüd asja arutanud Viru maakohus tunnistas Viktorija süüdi kupeldamises ja karistas teda neljakuulise vangistusega. Karistus liideti varasema Viru maakohtu otsusega mõistetud aasta ja nelja kuu pikkusele vangistusele. Seda ei pöörata täitmisele – tingimusel, et Viktorija ei pane aasta ja kuue kuu pikkuse katseaja jooksul toime uut tahtlikku kuritegu. Menetluskuludest sundraha kulu jättis kohus välja mõistmata.

Viru maakohus on Viktorijat karistanud varem selle eest, et ta omandas narkootilist ainet ja viis selle ühte korterisse, kus andis üle ühele inimesele. Seejärel lahustasid nad narkoaine veega ja süstisid endale, mille tulemusena said narkoüledoosi ning  kaotasid teadvuse. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee