Krimi

FOTOD | Gonsiori tänaval jäi ülekäigurajal auto alla inimene, kes lükkas jalgratast käekõrval (17)

Ohtuleht.ee, 4. detsember 2018, 19:01
Õnnetus Gonsiori tänavalFoto: Alex Juress
Tallinnas Gonsiori tänaval sai reguleeritud ülekäigurajal vigastada ratast käekõrval lükanud jalakäija, kellele sõitis otsa sõiduauto.

Teisipäeva õhtupoolikul kella 17.30 paiku juhtus Tallinnas Gonsiori tänaval liiklusõnnetus, kus esialgsetel andmetel ratast käekõrval lükanud jalakäija sai reguleeritud ülekäigurada ületades sai löögi sõiduautolt Peugeot.

Jalakäija sai õnnetuses viga ning meedikud viisid ta täiendavaks tervisekontrolliks haiglasse. Teadaolevalt ei ole jalakäija vigastused eluohtlikud. Sündmuskohal töötanud politseinike sõnul oli autojuht kaine ning omab juhtimisõigust. Õnnetuse täpsemad üksikasjad on selgitamisel.

Politsei tuletab meelde, et ülekäigurajal tuleb nii autojuhtidel kui ka kergliiklejatel olla alati väga tähelepanelik. Sõidukijuhtidel tuleb ülekäigurajale lähenedes olla eriliselt valvas ning sealjuures arvestada kõikvõimalike segavate tegurite ja ootamatustega.

Samuti peavad jalakäijad alati veenduma selles, et autojuht on teeületajat märganud ning annab talle teed. Kahjuks võib ka väga lühiajaline tähelepanematus või kõrvaliste asjadega tegelemine väga kurvalt lõppeda.

17 KOMMENTAARI

o
oi-oi 5. detsember 2018, 10:14
Jalgrattal sõites oleks jõudnud ehk üle lipsata!
m
mäx 5. detsember 2018, 09:10
ülekäigurada on kõige ohtlikum koht sõidutee ületamiseks,, on olnud küllalt olukordi, kui sõidutee ületatud sai, hingasin kergendatult, et pääsesin ikka tervelt ja eluga
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee