Krimi

VIDEO RÜSELUSEST | Politsei otsib vaprat naist, kes takistas arvatava varga põgenemist, kuid võis saada ohtliku nakkuse (25)

Ohtuleht.ee, 4. detsember 2018, 17:26
 
Esmaspäeval kella 12 ajal proovis 35aastane naine varastada Balti jaama turuhoonest lemmikloomakauplusest kaelarihmu. Varguses kahtlustatav naine üritas turvatöötajate eest põgeneda, kuid turul olnud naine takistas teda. Politsei palub avalikkuse abi, et leida see abivalmis naine, sest intsidendi käigus puutus naine kokku nakkusohtliku inimesega.

Tänu vanemapoolse naise sekkumisele peeti varguses kahtlustatav naine turvatöötajate poolt kinni ja anti üle politseinikele. “Kuigi arvatav varas tabati, siis soovib politsei suhelda ka naisega, kes nägi juhtunut pealt, takistas varguses kahtlustatava põgenemist ja sattus kahtlustatavaga rüselusse,“ ütles Kesklinna jaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Jelena Mirošnitšenko.

Naisterahvas, kes varga kinni pidas, kandis lillat värvi jopet ja halli mütsi. Naisterahvas lahkus enne politseinike saabumist. Korrakaitsjad vestlesid turul viibinutega, kuid naise isik on seni teadmata.

„Tuvastame naist, et anda talle info, et ta puutus rüseluse käigus kokku nakkusohtliku inimesega ning palume tal pöörduda politseisse ja haiglasse,“ lisas Mirošnitšenko.

Palume naisel endal ja inimestel, kes nägid Balti jaama turul toimunut pealt, helistada Kesklinna politseijaoskonna telefoninumbril 5524 182 või saata e-kiri aadressil marko.valdi@politsei.ee.

25 KOMMENTAARI

m
maicl 6. detsember 2018, 22:19
aga miks ei öelda mis nakkus ah õige see ju banaani vabariik
n
Nele 5. detsember 2018, 19:10
Marta.. kuidas siis süstalde kaudu levib? Ikka vere kaudu ka saab .
Loe kõiki (25)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee