Kingiidee | Sisuturundus

Chez Marius – parima valikuga köögitarvikute kauplus Eestis! 

Chez Marius, 5. detsember 2018, 10:25
Tallinna kesklinnas asub üks vahva kokatarvete pood, mille eesmärgiks on teha profikokkade töövahendid kättesaadavaks ka kodu- ja hobikokkadele.

Chez Marius kokapood loodi 1997. aastal Soomes ning 2000. aastal sai Bulevardi ja Fredrikinkatu ristmikul asuv pood Helsingi parima köögitarvikute kaupluse nimetuse. 2017. aastal laienes kokapood Tallinna.

Valikust leiab parima hinna- ja kvaliteedisuhtega köögitarvikuid, kokanugasid, riive, lõikureid, uhmreid, kondiitritarvikuid, serveerimisvahendeid, tee- ja kohvikanne, veini- ja baaritarvikuid, pitsa-, pasta- ja grillimistarvikuid, juurvilja spiraallõikureid – kõik on aastakümnete jooksul professionaalsete kogemustega valitud. Samuti üritatakse testida kõiki valikusse võetud tooteid, et kindlustada nende kvaliteet, ergonoomilisus ja töökindlus.

Poes pakutavate toodete valik on suur ja sortiment laieneb pidevalt, palju on selliseidki tooteid, mida mujalt ei leia. Hetkel on absoluutseks hitt-tooteks biopuitkiust lõikelauad, mis on võrreldes naturaalsest looduslikust puidust lõikelaudadega täielikult hooldusvabad. Arcos pressitud biopuitkiust lõikelaudade eelis võrreldes looduslikust puidust lõikelaudadega on niiskuse- ja temperatuurikindlus. Lõikelaud ei mõrane ega pragune, seda võib julgelt pesta nõudepesumasinas. Samuti ei vaja see kunagi õlitamist ega ka lihvimist.

Muidugi algab meeleolukas jõuluõhtu piparkookidest – Chez Mariuses on ka üle 60 erineva piparkoogivormi.

Kui otsid kingitust kokandushuvilisele lähedasele (või miks mitte ka iseendale), siis leiad Chez Mariusest kindlasti midagi põnevat! Saadaval on ka sobiliku hinnaga kinkekaardid!

Chez Mariuse pood asub Stockmanni vastas aadressil Liivalaia 44. 

Telefoninumber: 6610999

Facebook:  Kokapood

Koduleht:  www.chezmarius.ee

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee