Krimi

GALERII | Kuressaares sõitis auto vastu maja aeda, lõhkudes kolm autot ja paadi (15)

Toimetas Triinu Laan, 5. detsember 2018, 09:57
Foto: Irina Mägi
Teisipäeva varahommikul juhtus õnnetus Kuressaares Pihtla teel, kus vastu aeda sõitnud Audi juht lõhkus kolm autot ja paadi. 

„Täna hommikul kella 6.18 ajal sai häirekeskus teate, et Kuressaares Pihtla teel on sõiduauto sõitnud vastu maja aeda. Esialgsetel andmetel sõitis sõiduauto Audi vastu eramaja aeda ja paiskus sealt vastu kolme autot, millest kaks olid pargitud maja hoovi sisse ja üks maja ette. Lisaks autodele sai kahjustada haagisel seisnud paat. Veel sai kahjustada kinnistul asuva kõrvalhoone sein, sest pargitud autod, millele Audi otsa paiskus, paiskusid omakorda vastu kõrvalhoonet," selgitas Kuressaare patrullitalituse juht Matis Sikk. 

Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud. Õnnetuse põhjustanud Audi juht lahkus sündmuskohalt, tema isik on kindlakstegemisel. Samuti on selgitamisel juhtunu täpsemad asjaolud.

Kena jõulukingitus küll!

“Kuulsin öösel läbi une häguselt, et õues midagi juhtus, aga hommikul järele vaadates oli ehmatus ikka väga suur,” ütles perepea Oliver Sannik Saarte Häälele. “Nii hirmsat asja ei sooviks kellelegi.”

Õnnetuse põhjustanud juhist endast polnud märkigi, küll aga oli ta sündmuskohale jätnud oma sõidukõlbmatuks muutunud auto, tumerohelise Audi 100. “Kena jõulukingitus küll!” resümeeris Sannik. Õnneks on nii sõidukid kui ka hooned kindlustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee