Kingiidee | Sisuturundus

Kvaliteetse kohvi armastajatel on tänavused jõulud eriti ilusad! 

Kohvikeskus, 5. detsember 2018, 10:22
Foto: Envato Elements
Eestimaalaste seas koguvad täisautomaatsed espressomasinad üha enam populaarsust. Kes on korra nautinud täisautomaatse masina kohvikvaliteeti, see nii naljalt enam kapsli- või poolautomaatse masina peale ei lähe. Mugavus, kiirus ja kvaliteetne kohvielamus on need omadused, mis täisautomaatsed espressomasinad nii populaarseks teevad. Seega, miks ei võiks siis tänavu jõuluvana kingikotti mahtuda näiteks kvaliteetne kohvimasin?

Kohvikeskus on spetsialiseerunud just heale kohvile ning täisautomaatsete espressomasinate müügile koju ja kontorisse. Kõige populaarsemad koduseeria täisautomaatsed espressomasinad on eksklusiivselt vaid Kohvikeskuses müügil olev JURA E80, mille ostuga tuleb hetkel kaasa ka JURA klaasist piimaanum ja iBarista T1.

JURA E80 - JURA uue E-seeria innovaatiline tehnoloogia viib kohvinaudingu uuele tasemele. Ühepuutefunktsioon võimaldab valmistada moekaid kohvijooke nagu latte macchiato, flat white ja cappuccino vaid ühe nupuvajutusega. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.©) tagab parima kvaliteediga espresso. Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab aga filtri olemasolu automaatselt. Piimasüsteemi on integreeritud puhastus- ja loputusprogramm. Vaata täpsemalt SIIT!

iBarista T1 - iBarista on uue põlvkonna kohvimasin, mis valmistab mängleva kergusega maitsvat kohvi nagu tõeline Barista. See on Red Dot disainiauhinna võitja, mis valmistab ühe nupuvajutusega espressot, musta kohvi, cappuccinot, piimavahtu, latte macchiatot, kuuma piima ja kuuma vett. Seda on väga lihtne käsitleda, hooldada ja seadistada ning toimib vaikne jahvatus ja kuuma piima automaatne pööramine piimavahuks. iBarista T1-l on piimasüsteemi lihtne puhastussüsteem, masin puhastab piimasüsteemi kiirelt ja kvaliteetselt pöördauruga. Vaata täpsemalt SIIT!

Millest peaks inimene lähtuma, kui endale kohvimasinat valima hakkab? Sobiv masin on see, mis vastab täielikult kliendi nõudmistele ning oleks ka väikese varuga. Kohvimasina valimisel tuleks mõelda, kas on soovi, et masin teeks piimakohvi (latte, cappuccino) või sobib ka musta kohvi masin. Samuti tuleb mõelda, kui palju on joojaid, mis mõõdus oleks kohvimasin ja mis värvi.

2018. aasta Kohvikeskuse klientide lemmikud kohvimasinad:

- JURA E80 

- JURA E8 (2018)

- JURA S80

- iBarista T1

2018 aasta Kohvikeskuse klientide lemmikud kohvioad:

- Kohviuba Gourmet 1kg

- Kohviuba La Crema 1 kg

- Kohviuba Guatemala FairTrade 1 kg

JÕULUKAMPAANIA: 10.12-26.12 on KÕIK Kohvikeskuse kohvimasinad esinduses ja e-poes www.kohvikeskus.ee alla hinnatud. Lisaks tuleb iga kohvimasina ostuga kaasa 10 pakki päritolumaa kohviube.

Erakliendile pakub Kohvikeskus püsivat järelmaksuvõimalust 0% intressi, 0€ sissemaksu ja 0€ lepingutasuga. 

Tule ja proovi head kohvi ning tutvu masinatega kohapeal Kohvikeskustes üle Eesti: Tallinnas aadressil Uus-Tatari 23, Tartus aadressil Riia 35, Rakveres aadressil Tallinna 16, Pärnus aadressil Pae 1 ja Kuressaares aadressil Mooni 8 või meie e-poes aadressil www.kohvikeskus.ee

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee