Eesti uudised

Politsei õpetab: kuidas käituda, kui su lähedane on teadmata kadunud

Toimetas Silja Ratt, 4. detsember 2018, 07:16

8 KOMMENTAARI

j
juudas/ 4. detsember 2018, 19:45
Igale inimesele tuleb sisse kodeerida saatja ,siis saab alti asukoha määrata .kas mees on teise naisega või tegeleb kuskil muude asjadega...
k
Koerajuht/ 4. detsember 2018, 17:36
Inimese puhul kes on kadunud metsas, soos j.n. e unustavad tihti ka politseinikud, et esimene peaks olema sündmuskohal koer. Mida varem seda parem. Hea oleks kui ka omaksed püüaksid jätta koerale mingigi puhta ala tööks. Selge see, et lähedased otsivad kõigepealt kadunut ise. Kuid mida rohkem segavat jälge-lõhna seda raskem ja vahel ka võimatu on koera töö. Vaatamata moodsatele nutiseadmetele, metsariele , tehnilistele vahenditele kaob inimesi ikka. Metsas ringi trampiv politseinik, vabatahtlik või koerajuht teeb endast kõik oleneva et inimest leida. Ärge lootke selgeltnägijatele.
l
lugesin/ 4. detsember 2018, 16:11
ausalt öeldes üllatavalt asjalikud nõuanded
k
Kalmerile/ 4. detsember 2018, 16:08
Aare Rüütli on kõige tublim.
t
teada värk/ 4. detsember 2018, 13:49
meil eestis õpitakse polliks et trhvida ja r kassat täita mitte aga inimeste aitamiseks
k
Kalmer/ 4. detsember 2018, 12:02
Kõik see jutt on ilus,olles ise kõik selle kadaliku läbi teinud sõltub väga palju ametnikust kes asja uurima hakkab.Ainuke pädev ja abivalmis inimene 3aastat tagasi ja on siiamaani Aare Rüütli.Müts maha tema ja ta meeskonna ees.
n
no/ 4. detsember 2018, 08:27
Kui elu Eesti riigis oleks turvalisem ja stabiilsem ja iga päev ei oleks meedias suur hüsteeria ja kui inimesi koheldaks töökohtades, kodus ja elukohtades inimlikult, siis poleks ka meeletult palju tahtlikke "kadumisi", igavaseks. Osadel juhtudel on tõesti inimestel vaimsed häired ( osa pärilikkusest, kuid suur osa julmusest ja valitsevast alatusest põhjustatud tervist laastavad psühhotraumad) ja inimene ei käitu adekvaatselt, läheb kodust välja , kuid mäluhäirete tõttu eksib ja satub halbadesse olukordadesse. Küüniline egoism on üks suur tegur, miks kaaslastesse üleolevalt suhtutakse.
e
Expert/ 4. detsember 2018, 08:01
Esimese asjana tuleks politseisse viia DNA sample: mustad sokid, pesemata alukad vms.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee