Eesti uudised

UNISTUSTE TÖÖPAKKUMINE: Saudi Araabia kroonprintsi paleesse värvatakse Eestist teenijaid (107)

Jekaterina Pavlova, Anastassia Aleksejeva, Juhan Haravee, 23. jaanuar 2019 17:44
PRINTS PAKUB TÖÖD: Saudi Araabia kroonprints Mohammed bin Salman Abdulaziz Al Saud plaanib palgata Euroopast 250 töötajat, kes leiaksid rakenduse tema palees Riyadhi linnas. Eestist otsib tema kõrgus 60 inimest, kes saaksid tööd kokkade ja majateenijatena.Foto: Balkis Press/ABACA/Vida Press

Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) žürii valis kolmapäeval välja 2018. aasta parimad venekeelsed artiklid, arvamuslood ja kultuuriteemalised lood. Üheks nominendiks osutus ka Jekaterina Pavlova ja Anastassia Aleksejeva 28. novembril Vecherka.ee-s ilmunud artikkel „Кронпринц Саудовской Аравии нанимает жителей Эстонии прислуживать ему во дворце. Опасно ли это?“.  Taasavaldame selle eestikeelse versiooni, mis ilmus Õhtulehes 3. detsembril 2018. 

*****

Kuuldused eestlaste töökusest ja ametialasest osavusest levivad kiiresti. Üha eksootilisemates ilmanurkades võib kohata tulusaid ameteid pidavaid kaasmaalasi. Meie töömurdjate kiiduväärt maine pole märkamata jäänud ka Pärsia lahe äärsete riikide isevalitsejatele, kes lubavad, et ei hakka koonerdama, kui mõne tubli Maarjamaalt pärit asjatundja oma alluvusse saavad. Kas tasuks õnne proovida?         

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.01.2019
2018. aasta parimate venekeelsete lugude nominentide seas on ka Vecherka ajakirjanike artikkel
04.01.2019
Saudi Araabia naised saavad nüüd SMSi teel teada, kui mees lahutuse sisse annab
04.12.2018
„Peab ikka tahtlikult pime olema, et mitte jõuda järeldusele, et Khashoggi mõrva tellis kroonprints!“
04.12.2018
SAUDI ARAABIAS TÖÖTANUD IT-MEES: igal juhul tasub kroonprintsi palees pakutavaid ameteid proovida!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee