Eesti uudised

Kohus: Ekspress Meediast lahkunud juhatuse liige rikkus konkurentsikeeldu ja peab maksma üle 32 000 euro (3)

Ärileht, 30. november 2018, 17:44
Foto: ALDO LUUD
Eile mõistis Tallinna Ringkonnakohus AS Ekspress Meedia endiselt juhatuse liikmelt Rivo Põldojalt AS Ekspress Meedia kasuks välja 32 206,44 euro suuruse leppetrahvi konkurentsikeelu rikkumise eest ning jättis rahuldamata Põldoja vastuhagi.

Põldoja lahkus 2015. aasta novembris Ekspress Meedia juhatuse liikme kohalt ja kuigi pooled olid kokku leppinud konkurentsikeelus, mis keelas Põldojal konkurendi juurde tööle asumast, alustas ta tööd AS-is Eesti Meedia.

“Leppisime Rivo Põldojaga kokku lahkumise tingimused ja konkurentsikeelu, mille eest maksime talle ka 6 kuu tasu. Oli väga häiriv, kui ta sellele vaatamata alustas ta sisuliselt järgmisel päeval tööd konkurendi juures,” lausus Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu.

Rivo Põldoja Ärilehe korduvatele kommentaaripalvetele ei vastanud ning nii on vastuseta küsimus, kas ta plaanib ringkonnakohtu otsuse riigikohtusse edasi kaevata.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

3 KOMMENTAARI

e
1. detsember 2018, 16:06
Eks "meedia" tähendaski algselt valet.
k
keegi 1. detsember 2018, 12:24
Aus mees oleks ju sellest 6-kuu rahast keeldunud ja asunud konkurendi juures tööle. Aga ei, ahnus on nii suur ju! Ja ega ta Eesti Meediaski väikse palga peal ole. Suured sulid sõidavad tõllas, väikse ripuvad võllas. :(
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee