Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Vaata ka videot!

KATSE | Mida suudab nahaga korda saata dermaroller? 

E-beautyshop, 3. detsember 2018, 11:07
Kuigi vanust on mul alla 30 aasta, olen juba mõnda aega hädas kortsudega – peaasjalikult kaelapiirkonnas, aga ka otsaesisel paikneva kurjusekortsuga. Varasemalt olen kasutanud erinevaid kreeme, kuid kortsud on paraku järjekindlalt alles jäänud.

Kuigi kortsud pole praegu üleliia häirivad, painab mind siiski mure: kui ma juba 28-aastaselt olen kortsuline, mis saab siis 20 aasta pärast? Korduvalt olen lugenud ilusüstide kohta, kuid hinges on siiski pabin ja kahtlus. Oleme kõik ju näinud pilte naistest, kelle süstid ja lõikused on läinud väga valesti. Seega olen seni jäänud kasutama vaid erinevaid kreeme.

Sõbranna soovitas mulle aga sellist põnevat toodet nagu dermaroller ehk naharull. Kuna toode maksab poes tõeliselt vähe, otsustasin sellele võimaluse anda.

Dermaroller iseenesest on nõeltega rull, mida tuleb naha uuendamiseks mööda nägu ja kaela rullida. Tegemist on mittekirurgilise vahendiga, mis tähendab, et ta ei tungi naha sisse ega ole seega valus.

Kuna dermarolleril on nõelad (0,75 cm), kartsin siiski protseduuri valulikkust. Õnneks selgus, et polnud absoluutselt põhjust: rullimine oli küll kohati ebamugav, kuid mitte valus.

Alustame aga algusest. Enne rullima hakkamist on oluline dermaroller desinfitseerida – mina kasutasin tavalist viina, misjärel loputasin vidina veega üle. Loputamine on oluline, sest kui kange viin nõeltega verre satub, on kipitus kõike muud kui meeldiv.

Vahetult enne rullimist kannan näole hüaluroonhappega aluskreemi. Rullida tuleks iga piirkonda umbes kolm korda alt üles, diagonaalis ja vasakult paremale. Kindlasti ei tohi rullida liiga tugevalt (eks igaüks tajub oma nahal ise, mis on tugev) – hoopis hellalt nagu hambaid harjates. Eriti ettevaatlik tuleb olla silmakottide rullimisel, sest silmade all on tundlik nahk. Kui terve nägu on rullitud, määrin kaelale ja näole tugevalt niisutavat kreemi – see vähendab punetust ja valulikkust.

Kogu rullimisprotsess võtab aega umbes kaheksa minutit. Kui esilagu teen seda hoolsalt peegli ees, siis peagi on harjumus käe sees ning rullin telekat vaadates. Niisiis ei saa keegi kurta, et tal pole selleks aega. Ma arvan, et kaheksa minutit leiab kauni välimuse nimel igaüks.

Minu rullimiskuur on nüüdseks kestnud kuu aega. Veeretan dermarollerit mööda nägu kolm korda nädalas ning selle 12 korraga on märgatavaid muutusi olnud. Ma ei väida, et kõik kortsud oleksid kadunud, kuid kindlasti vähenenud. Edasi saab minna vaid paremaks!

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee