Kingiidee | Sisuturundus

Lihtne protseduur aitab astuda vananemise vastu – tulemust on näha viie minutiga! 

Coolifting, 30. november 2018, 13:31
Foto: Envato Elements
CooLifting on lihtne ja nõeltevaba hooldus, tänu millele saab kõigest viie minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu.

CooLifting on loodud kiiresti ja lihtsasti ravima kogu näo piirkonda. Saavutamaks parim liftingu tulemus, mis silub ja puhastab nahka, tuleb järgida erilise tähelepanuga kõige tundlikemaid kohti, kuhu tekivad kortsud näoilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.

CooLifting näeb ette 3 tüüpi protseduure:

- Üksik protseduur: see tagab kohesed tulemused pärast esimest hooldust. Lifting efekt silub ja puhastab nahka, eemaldab pindmised kortsud ning vähendab sügavaid kortse. 

- Intensiivne ravikuur: koosneb 8 protseduurist kuus (kaks korda nädalas), et saavutada noorendav efekt. See tagab kollageeni tootmise stimuleerimise, elastiini ja nahakudede taastumise, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.

- Järelhooldus: kord kahe nädala tagant, et säilitada tulemus.

Igale inimesele teeb kosmeetik sõltuvalt tema nahatüübist personaalse raviplaani.

Mida arvavad protseduurist asjatundjad ning seda katsetanud inimesed?

Minule sobib CooLifting eriti oma kiiruse tõttu – üks seanss, mis algab puhastusega ja kus peened õhusurved spetsiaalse aparaadi raudu mu nahka näpistavad, eriline seerum näole kantakse, kestab vaid mõne minuti.[…] Hoolitsus puhastab, silub ja pingutab nahka, lõdvestab lihaseid, kuid ei kaota näo loomulikku miimikat. Ja ka see on minu kui näitleja jaoks ülioluline.

Tiina Mälberg, Rakvere Teatri näitleja

CooLiftingu protseduur on hea alternatiiv klientidele, kes ei soovi täitesüste. Pärast kiiret ja tõhusat protseduuri võite koheselt oma päeva toimetuste juurde naasta, kartmata paistes nägu.

Maire Ojaperv, IMED-i kosmeetik

CooLiftingu protseduuri saab nautida nii Tallinnas, Tartus, Rakveres kui Raplas. Tutvu SIIN, millistes salongides on see võimalik!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee