Eesti uudised

Õiguskantsler palub politseil kainestusmaja ohtlikud seinad korda teha (5)

Siim Randla, 30. november 2018, 06:30
 Alar Truu
Põhja politseiprefektuuri kainestusmaja kontrollinud õiguskantsler palub politsei- ja piirivalveametil leida võimalus viimistleda kambriseinu, mille vastu kukkudes võib end vigastada. Seda on ka juhtunud.

Õiguskantsleri nõunikud kontrollisid 8. septembri varahommikul ette teatamata Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo kainestusmaja. Nad tutvusid ruumide ja dokumentidega ning vestlesid töötajatega. „Kainestusmaja kambrite seinad on viimistlemata kergbetoonplokkidest, mille vastu kukkudes võib end muu hulgas tahtmatult vigastada. Kainestusmaja personali sõnul on seda ka ette tulnud,“ teatab  õiguskantsler Ülle Madise kontrollkäigu kokkuvõttes tervise- ja tööministrile Riina Sikkutile, sotsiaalministeeriumile, Põhja prefektile Kristian Jaanile ja ASi Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehele Imbi Moksile.

Õiguskantsler palub politsei- ja piirivalveametil leida võimalus kainestusmaja kambrite seinte viimistlemiseks.

5 KOMMENTAARI

i
inimõiguste nõunik 30. november 2018, 11:04
Seega on vaja kambrite seinad pehmelt polsterdada. Ja külje alla on vaja paksu pehmet madratsit, pea alla sulepatja. Kuid purjuspäi kukkudes võib ju enda ka vastu põrandatki äralüüa. Seega oleks vaja katta põrand mitmekordselt pärsia vaipadega
a
ab 30. november 2018, 11:04
Milleks meile selline kantsler, kes ainult paluda oskab?
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee