Eesti uudised

Üks tähtsamaid Eesti lyconetlasi on Alari Kivisaar

PEA RAHAPILVEDES: mitmes riigis keelatud Lyconet meelitab eestlasi pööraste rahasummadega (40)

LISA KOMMENTAAR

Lie over net 16. mai 2019 10:57
See püramiidskeem,norras suletud ja peale viimast kohtu istungit, lyconet/lioness palus kohtus legaliseerida oma püramiidskeemi põhimõte, mille üle ta naerdi välja lükati tagasi ja tema suurimal turul itaalias kus ta ka keelati, tehtud matemaatikute ja maksuametite uuringute järgi olevat ainult 16% tema käivest osast seotud tegevusega mida reklaamib (positiivse hinnangu järgi) ,ülejäänud tuleb püramiidskeemi alt korjandatud maaklerite tasult, neist väga väike protsent teenib, erinevates maades on ta tegevus registreeritud erinevalt, motivatsiooni programm jne seaduse piir on udune.
likonett 28. jaanuar 2019 10:28
Jaana 26. jaanuar 2019 22:18
Mida Iganes 2. detsember 2018 17:21
Kas tõesti leidub veel lolle, kes õhtulehele maksavad nii labaste ja mõttetute artiklite eest? See on ju kohe näha, et müügi artikkel... Pealkirjas lubate, et mitmes riigis keelatud aga artiklis ütlete, et norras ajutiselt peatatud... Jätke juba need võrkturundused rahule ja kirjutage midagi normaalset lõpuks. Kohe näha, et mingi suvalise ettevõtte najal püütakse lolle, kes ostaks õhtulehte. Eriti lamp oleks see, kui sa veel selle õnge ka läksid. xD
et siis 30. november 2018 17:22
hetkel on ecrediti väärtus 0, aga varsti tõuseb 10 000 korda. Ja palju siis on 0 x 10 000?
et siis 30. november 2018 17:22
hetkel on ecrediti väärtus 0, aga varsti tõuseb 10 000 korda. Ja palju siis on 0 x 10 000?
Seda, et 30. november 2018 16:51
Ära sina küll rohkem mõtle, see pole su tugevaim külg, las käed teevad tööd parem!!!!
Kusti 30. november 2018 15:21
Õhtulehe lugeja poolt tehtud tähelepanek on täpne

püramiidskeem 30. november 2018 13:42
Kõigepealt tehke selgeks, mis on püramiidskeem?
Kas püramiidskeemis osaleksid ettevõtted, kes on sellega on liitunud?
Niikaua kui sellest aru ei saada- nii kaua käib see mahategemine.
Tüüpinine eestlane on virisev ja vinguv ning teiste peale kade. Kui antakse aga võimalus ise midagi ära teha siis pööritatakse silmi ja korjatakse taarat edasi. Sest muidu ei saa ju viriseda..
Õhtulehe lugeja 30. november 2018 13:40
No mis te nüüd võtate Dannari ja Marguse kallal. Nad tegelikult tahtsid artiklit kirjutades ju oma parimat anda (välja tuli ikka nii nagu alati). Nendel ka kodus lapsed tahavad jõuludeks kinki saada ja kui midagi muud välja ei mõtle siis andsid nad ikkagi endast parima. 3 klassi kirjanduse tunnis poleks nad küll rahuldavat hinnet saanud aga õhtulehes on kõik sellised kirjandusklassikud teretulnud. Palju jõudu Õhtulehele!
Ma eisaaaru 30. november 2018 13:22
Sinu nimi, palun näidake seda kohtuotsust. Hetkel leidsin vaid selle, et Norras on uurimiseks peatatud aga pole väidetud, et keelatud. Seal kirjas, et see on peatatud kuni uurimise lõpuni püramiidi kahtlustega aga mitte, et see ongi püramiid. Miks tuled kargama, kui ei loe artiklit lõpuni või kui sul on artiklis kirjutatu sisust raske aru saada. See, kui mainitakse midagi, et "Vist on püramiid" või "me kahtlustame" ei tähenda, et see on :)
Joosep Kõuts 30. november 2018 13:18
Olen väljaandes pettunud... Muudkui käib keerutamine, et "On keelatud ja on keelatud" aga nagu otseste väideteni ei jõutagi :) See mingi järjekordne müügiartikkel lihtsalt, et inimesi seda ostma saada... lootsin täiega, et paljastatakse midagi aga no kust sa sellega... Kellegi email lihtsalt ümber kirjutatud, seega kirjutage õhtulehele ja nad panevad teie e-maili esilehele... lamp, kurb :) Rohkem õhtulehte ei osta, sest see on täielik scam, kus petetakse inimestelt pealkirjadega vaid raha välja
Sinu nimi 30. november 2018 12:47
Norras peetakse (kohtu otsusel, juuli 2018) LYONESS/ LYCONET/ CASHBACK WORLD/ myWorld püramiidskeemiks. Seetõttu Norras keelatud.
30. november 2018 12:21
Rumalad jäävad hoopiski ilma heast võimalusest kokku hoida ja hiljem ka teenida.
uudishimulik 30. november 2018 12:13
Kus riikides Lyconet keelatud on ehk keegi teab?
To Rumalad saavad kirikus ka peksa! 30. november 2018 12:03
ja saidki peksa see on nimelt tasuta ja kui liitud saad kontole kinkekaardile 6 eurot

To Rumalad saavad kirikus ka peksa! 30. november 2018 11:59
ja saidki peksa. Nimelt seda kaarti ei pea ostma see on tasuta ja saad Lyconeti poolt veel kinkekaardile 6 eurot
Rumalad saavad kirikus ka peksa! 30. november 2018 11:39
Milleks sellest nüüd rääkida, see Lyonessi jamps on Eestis olnud oma 6-7 aastat kindlasti. Mullegi tegi aastaid tagasi üks sugulane selle Lyonessi plastikkaardi ostmiseks, pole kordagi kasutanud , saatsin prügikasti hiljem.
Jaanis 30. november 2018 11:32
Kallis Keitlin🙂 Oled kohapeal käinud? Laevapileti eest maksta paarkümmend eurot on palju😀 Pane kõrvaklapid pähe ja kuula inimesi kes teenivadki milljoneid👍 Vastus su küsimusele on reisimine, teadmised, eneseareng ning positiivsus ja tegelikult palju muud👍
sinu nimi 30. november 2018 11:31
Veelkord, antud strateegia ei loo lisaväärtust. Tarbimine ja selle ülistamine. Ahnus kumab ja paistab selle sümboli tagant.
ants 30. november 2018 11:21
sama nagu igasugu kodukoristajad.õhu uurijad ja kokad.kauba pähemäärimine algab peale esitlust
Margus 30. november 2018 10:45
Tarbimisest seal küll raha ei tule. See korjatakse ikkagi "äriehitajatelt" kokku või ma ei teagi kuidas neid kutsutakse nüüd.
nokats 30. november 2018 10:43
Täitsa huvitav, et kustkohast see ajakirjanik on välja noppinud et lihtsalt niisama ja ratsa rikkaks saab? Ma olen minimaalset ka nokkapidi selle teemaga kokku puutunud ja mis seal salata, niisama raha ei luba küll keegi. Kõrvale jäin just pigem seetõttu, et pole valmis oma harjumuspärast elumustrit muutma. Hakkajatel on teemat kindlasti. Muidugi laenu võtmine pole kindlasti sellistel puhkudel omal kohal. Ning isiklikus plaanis pigem väldiksin hullumeelse tarbimise soodustamist, mida see turundus just ette näebki. Nutikamad ja need, kes iseendaga vastuollu ei lähe, teenivad sellega omajagu.
nokats 30. november 2018 10:42
Täitsa huvitav, et kustkohast see ajakirjanik on välja noppinud et lihtsalt niisama ja ratsa rikkaks saab? Ma olen minimaalset ka nokkapidi selle teemaga kokku puutunud ja mis seal salata, niisama raha ei luba küll keegi. Kõrvale jäin just pigem seetõttu, et pole valmis oma harjumuspärast elumustrit muutma. Hakkajatel on teemat kindlasti. Muidugi laenu võtmine pole kindlasti sellistel puhkudel omal kohal. Ning isiklikus plaanis pigem väldiksin hullumeelse tarbimise soodustamist, mida see turundus just ette näebki. Nutikamad ja need, kes iseendaga vastuollu ei lähe, teenivad sellega omajagu.

Bla 30. november 2018 10:20
Pärast seda, enam sõpru pole ka
Optimist 30. november 2018 09:38
Huvitav küll, aga Austraalia kohus ei pidanud seda püramiidskeemiks (2015 a.), samuti Eesti tarbijakaitse (2013 a.).Norras oli või on ka kohtus(tulemust ei tea). Skeptikud teavad muidugi paremini mis see on ainult et see ei ole ratsa rikkaks süsteem. See kes kommentaaris väidab et ostis saja tuhande eest tahaks teada mitu pilve ta sai selle raha eest?
Homo economicus 30. november 2018 09:30
Sisuliselt ei loo "Lyconet" uut lisaväärtust ühiskonda, pigem jagab seda ümber. Ettevõtja seisukohalt eriti nukker, kuna peale reaalsuses ei saa ettevõtja sellest mitte midagi. Probleem 2: "cashbacki" süsteem on halvem, kui allahindlus, kuna allahindlusega saad kohe raha tagasi (loe: maksad kohe vähem), "cashbacki" süsteemi puhul saad sama koguse hiljem tagasi.
Juhani 30. november 2018 09:19
Missasja sa nüüd räägid😂Maailma suurim äri kus teenistus piiramatu. (Ma hetkel ei räägi Lyconetist) Vaata uuri mis W.Buffet voi R.Branson selle kohta õelnud on. See et igas ärimudelis musti lambaid on ei saa olla fakt et kõik on jama. Klassikalises äris Juku tömbab Kalle rahadega üle kas siis klassikaline äri ka päris normaalne pole?
Jaak 30. november 2018 09:04
Kas tõesti on rumalate hulk nii suur, et iga natukese aja tagant lahti räägitud elutõed juba ununenud? Loomulikult tahavad võõrad inimesed teisi võõraid rikkaks teha, nad lausa istuvad päevade kaupa laudade ja mõtlevad, kuidas maailma paremaks muuta:D:D
Enne 30. november 2018 08:20
Nn Töö 30. november 2018 07:53
Võrkturundust tööks ikka päris normaalne inimene ei nimeta. Eriti need, kes asja olemusest aru saavad.
Vanasõna töötlus. Teatavaid isikuid ei künta ega külvata - nad kasvavad ise! 30. november 2018 02:15
Taevast sülle langevad hiigelvarandused? Toimub vaid panustatud raha ümberjaotamine, kust ka korraldajad ise vahelt oma tubli noosi kätte saavad. Ja ühe panustanud ning rikkaks saanud õnneseene kohta tuleb lõppkokkuvõttes tuhandeid ilmajäänuid. See on kõikide õnnemängude põhimõte. Imestan, et neil u l l i k e s i ikka veel leidub ning inimesed mitte kunagi targemaks ei saa. Et endid reklaamist ning uhkest tulevärgist ikka ning taas pimestada lasevad.

Igasuguste õnnemängud põhitõdedest 30. november 2018 01:46
Lasta end uhkest tulevärgist ära võluda ning pimestaa nagu mõni metsaküla kirjaoskamatu poisitsura? Tuleb meeles pidada põhitõdesid. Et mitte millestki ei saagi mitte midagi. (nii aine, kuid ka raha jäävuse seadus) Ning selleks et üks midagi uhket võidaks ja rikkaks saaks, selleks on sinna kõrvale vaja tuhandeid turakaid, kes enda panusest ilma jäid. Toimub mitte rikkuste loomine või taevast süllesadamine vaid ainult ümberjaotus. Ja panustest tahavad oma (ning suure) jao saada ka veel korraldajadki. Võimalus, et sina satud väheste võitjate hulka on kaduvväike. Küll aga vastupidi.
Filosoofia 30. november 2018 00:37
Jutt täiesti õige. Just see teebki inimese õnnelikuks - kodu, pere, reisimine ja armastus. Kõik ülejäänud on ahnus ehk olukord, kus inimene ei ole õnnelik, aga ta arvab, et rohkem raha teeb õnnelikuks. Raha eest ei osta peret, raha eest ei osta armastust ega Saab miljoni, ikka pole õnnelik. Saab kaks miljonit, ikka ei ole jne jne. Ja siis, kui inimene saab 70-aastaseks, jõuab talle kohale, milles õnn tegelikult seisnes.
Sinu nimi 30. november 2018 00:23
Kogu Lyconeti strateegia on üles ehitatud tarbimisele ja selle kasvule kellegi ning millegi arvelt. Meie kõigi eesmärk saab olla tarbimise vähendamine, mõistlik majandamine ja optimeerimine. Hoida keskkonda, kus me elame. Kui keegi ütleb, et lollidelt tulebki raha ära võtta, siis arvan, et tegemist on julma mõtteviisiga. Ohtliku mõtteviisiga. Sest sel juhul on tegemist õigustatud varastamisega.
Keit 30. november 2018 00:21
Võrkturundus on sellesmõttes hea, et kui sul juhtub olema hästi palju naiivseid sõpru, siis saad nad kõik rahaks vahetada.
Miki 30. november 2018 00:07
Mõndadele meeldib illusioonides elada ja sellele ropult peale maksta lihtsalt ülimate eliidi tiitlite nimel, mis seal välja on mõeldud.
Seda, et 29. november 2018 23:18
Kas seda värki promos ka see viimsi vend, kes hommikuti raadios ka saadet teeb?
Ratsu 29. november 2018 22:57
Vōrkturundus on väga-väga-väga raske töö ja ratsa-rikkaks juttu vōib küll ainult Ōhtulehe kirjatsura ajada. Kirjatsura käib näruse kuupalga eest tööl ja ei saa aru, et ka teisi töid ja suuremaid kuusissetulekuid on olemas.
ärimees Nossov 29. november 2018 22:48
Et sa raha saaksid, selleks peab ju keegi sellestsamast summast ilma jääma või vaesemaks jääma. Mitte nii, et üks rikkur tekkib lihtsalt juurde.