Seisukoht

Seisukoht | Ma ei taha olla eestlane sotside Eestis (162)

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 29. november 2018, 17:41
Esmaspäevane EKRE meeleavaldus läks pisut käest, kui eurosaadik Indrek Tarand piketil sõna võtnud Martin Helme käest mikrofoni haaras. Euromehe varasemaid selliseid ülesastumisi silmas pidades polnud siin ka midagi imestada. Meenutuseks tema intsident kunagise välisministri Kristiina Ojulandiga või purjus peaga autojuhtimine. Äsjase vahejuhtumi puhul teeb kurvaks, et rahvalt suure mandaadi saanud härra provotseeris täiesti kaine peaga.

Eurosaadik teatas tänavu septembris, et kandideerib tuleva aasta riigikogu valmimistel sotsiaaldemokraatide nimekirjas. Kas ta saab taskusse ka sotside parteipileti, selle on Tarand esialgu veel lahtiseks jätnud, kuid ta jagab oma lemmikpartei tõekspidamisi. Ehk siis arvatavasti ka nende ajalooliselt väljakujunenud võitlustaktikaid.

Sellest saab mõistagi aru, kui inimene tahab valimiste eel paha poisi mängimisega punkte teenida, kuid Eestis ei ole kohta mikrofonirebimisel ning sellel, et vastaspoolele üritatakse oma arvamust edastada vägivallaga.

Artistidel on aeg-ajalt ikka ette tulnud, et neilt on üritatud mikrofoni haarata. Õige esineja kaitseb oma pilli või mikrofoni ning ennast hetkeks unustanud mikrofonirebija tavaliselt ei tee teda korrale kutsunud inimeste peale politseisse avaldust.

Igaühel on õigus kaitsta oma vara ja väärikust, ka siis, kui tal tuleb silmitsi seista eurosaadikuga. Head sotsid, kas tõesti on ainult teil õigus segamatult oma tõekspidamisi raiuda? Ma ei taha elada sellises riigis, mida juhib teie erakond.

162 KOMMENTAARI

k
Kalmer.47@gmail.com 2. detsember 2018, 21:53
Ehk õpiks ise kõigepealt õigekirja ja hiljem hakkaks teisi millega süüdistama.
k
Kalmer.47@ gmail.com 2. detsember 2018, 21:43
Aga kelle juhitud riigis sa elada tahad? Kas ise ka tead või lämised ainult pooletoobiste sotside nutulaulu järgi. Muideks, esialgu veel piirid avatud- kui ei sobi, siis head teed.
Loe kõiki (162)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee