Kingiidee | Sisuturundus

Münt on eriline kingitus, millega annad kaasa hingesoojust 

Aurea Regina, 30. november 2018, 11:26
Mida kinkida inimesele, kellel on kõik olemas? Selle asemel, et valida jõulukingituseks järjekordne kinkekaart, eelista midagi tähendusrikast ja personaalset.

Imehea idee on kinkida münt, mis sobib nii kirglikele kogujatele kui ka ükskõik millisele inimesele. Kuna münt erineb suure tõenäosusega teistest kingitustest, jääb kinkija meelde pikaks ajaks. Münt omab väärtust isegi 30 aasta pärast – nii materiaalselt kui ka emotsionaalselt. Mündiga saab kaasa anda killukese hingesoojusest!

Jõuluks kingitav münt ei pea olema jõuluteemaline. Mündipood Aurea Regina annab kolm head nõuannet, mida valida kallile inimesele:

Õnn kaasa – 1 gramm õnne. Mündil olev neljaleheline ristikhein on ehtne looduslik ja seetõttu on ka kõik mündid kordumatud!

Südamekujuline münt lembelindudega. Suurepärase disaini ja sõnumiga hõbemünt kõige armsamale! Südamekujulise mündi reversil on värvitrükis kujutatud pojengipõõsa taustal kahte kõrvuti oksal istuvat lembelindu. 

Öökull – tarkuse sümbol. See münt on üks Aurea Regina kõige populaarsemaid, mida kingitakse nii koolilõpetamisteks kui ka kõikideks muudeks sündmusteks. Öökulliga münti kinkides ei eksi sa kunagi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee