Galeriid

NOVEMBER PILDIS | Anu Saagim käpuli Aunaste kabineti põrandal, selgeltnägija Tarandi tagumikku päästmas (1)

Toimetas Geidi Raud, 30. november 2018 12:00
Kerli Kõiv Foto: Stanislav Moshkov
Viimane ametlik sügiskuu on olnud pöörane – Indrek Tarand sai EKRE meeleavaldusel jalaga tagumikku, uksed avas selle regiooni suurim kaubanduskeskus T1, Õhtulehe kadrisandid käisid koos lembelaulik Erich Kriegeriga santimas ning Nõmme Kalju kindlustas klubile ajaloo teise Eesti meistritiitli. Seda ja palju muud näed Õhtulehe novembrikuu parimatelt fotodelt.

VIDEOINTERVJUU | Kerli Kõiv: „Olen elus esimest korda vallaline ja mulle hullult meeldib!“

Kerli Kõiv Foto: Stanislav Moshkov

Samal teemal

„Nägin kaks aastat üksi suhte kallal vaeva. Kui mu endine kallim ütles mulle, et tal pole enam minu vastu tundeid, istusin Uberisse ja panin ta numbrile, e-mailile ja sotsiaalmeediale bloki. Siis oli see suhe kapis. Mind oli nii kaua järele veetud ja ma olin tallamatt olnud. Mul kukkusid isegi juuksed välja!“ räägib laulja Kerli Kõiv (31) oma üheksa aastat kestnud suhtest, mis koleda lõpu leidis.

ÕL VIDEO JA GALERII | Anu käis täna oma 65. sünnipäeva tähistanud Maire Aunastel riigikogus külas

Õhtulehe ekipaaž eesotsas loovjuhi Anu Saagimiga käis Maire Aunastet sünnipäeva puhul õnnitlemas. Anu Saagimi moeteadlik nina leidis Aunaste tooli alt üles rahvasaadiku kingakollektsiooni.

Anu Saagim soris Maire Aunaste Toompea lossi kabinetis peituvas kingavarus. Foto: Martin Ahven
Anu Saagim soris Maire Aunaste Toompea lossi kabinetis peituvas kingavarus. Foto: Martin Ahven

PALJASTAV VIDEO | Transseksuaal Susanna Leedi: tahan oma elu elada, oma unistusi teoks teha 

Transseksuaal Susanna LeediFoto: Stanislav Moshkov

Šamaan Evald: meie suurim mure on, et naised ei leia häid mehi

Evald "Kotkasulg" Piirisild võitis "Selgeltnägijate tuleproovi". Foto: Robin Roots

Rahvas otsustas, et selle hooaja „Selgeltnägijate tuleproovi“ võitja on šamaan Evald Piirisild (58), hingenimega Kotkasulg. Tegelikult oli šamaan juba üksjagu aega enne saadet kindel – tema võidab! Peale tuhandete fännide ja sõprade oli Kotkasulele võidu vormistamisel toeks nii šamaane soosiv täiskuu kui ka Kuu liikumine tema tähemärki. „Kõik märgid näitasid seda. Isegi tähed olid minu poolt!“ muheles Evald. Märke toetab lihtne loogika: karismaatilise meesnõia koht on meil mõnda aega tühi olnud. Ehk ongi Evald see, kes selle nüüd endale saab? Rahvas on igal juhul oma mandaadi andnud.

GALERII | T1 kaubanduskeskus avas uksed

9. novembril avas külastajatele uksed T1 Mall of Tallinn. Muide, avamise puhul müüdi keskuses võid vaid 99 sendiga ja suuri televiisoreid 199 euroga. 

HOMMIKUNE JÄRJEKORD: Tallinnas Peterburi mnt avati uus kaubanduskeskus T1 Mall of TallinnFoto: Robin Roots

ÕL VIDEO JA GALERII | Õhtulehe kadrisandid käisid Kersti Kaljulaidi ja Marju Läniku ukse taga santimas

„Viljaõnn kulub ikka ära,” ütleb president Kersti Kaljulaid kadriemalt odrakruupe vastu võttes. Õhtulehe toimetus otsustas esivanemate traditsioone elus hoida ja käis kadrilaupäeval koos lembelaulik Erich Kriegeriga katri jooksmas. 

Õhtuleht käis koos Eirch Kriegeriga kadrisandis.Foto: Teet Malsroos
Õhtuleht käis koos Eirch Kriegeriga kadrisandis.Foto: Teet Malsroos

Õhtuleht käis koos Eirch Kriegeriga kadrisandis.Foto: Teet Malsroos

NII SEE JUHTUS | Sport 15.11: Ungari ei jätnud Eestile erilist võimalust 

Rahvuste liiga mäng Eesti-Ungari.Foto: Martin Ahven

GALERII | Vaata, kuidas Kalju meeskond ja fännid tähistasid Hiiul Eesti meistritiitlit! 

Nõmme Kalju tähistas võitu!Foto: Martin Ahven
Nõmme Kalju tähistas võitu!Foto: Martin Ahven

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond tuli 10. novembril klubi ajaloos teist korda Eesti meistriks ning mõistagi tähistati seda sündmust pärast kodustaadionil peetud viimase vooru mängu Hiiul võimsalt.

GALERII | Indrek Tarand sai EKRE meeleavaldusel peksa

Riigikogu ees toimuv EKRE meeleavaldus võttis ootamatu pöörde, kui lavale astunud eurosaadik Indrek Tarand tõmmati pikali. Tarand sai ühelt mehelt ka matsu vastu tagumikku.

Indrek Tarand haaras EKRE meeleavaldusel mikrofoni järgi, millega ajas niigi marus rahva veel rohkem marru.Foto: Robin Roots

Meeleavalduse turvamise eest vastutas "Selgeltnägijate tuleproovist" tuntud nõid Martin. Just tema oli see vormiriietuses turske mees, kes Indrek Tarandi vihasest rahvamassist välja juhatas ning politseile üle andis.

Staarmaag Martin Arnhold EKRE meeleavaldusel.Foto: Robin Roots

ÕL VIDEO ja GALERII | Mida loevad Viru vangla kinnipeetavad? 

Viru vanglas raamatukoguhoidjana töötav Marko Sillastu.Foto: Martin Ahven

Võiks arvata, et kinnipeetavate enimloetud tekstid on seadused, mida nad piinliku täpsusega uurivad. Tegelikkus on hoopis teine - vangla seinte vahel on aega end kirjandusklassikaga kurssi viia, keeli õppida ja ajaloo vastu huvi tunda. Viru vangla raamatukogu on üllatavalt suurt – kokku umbes 25 000 ühikut. Vangla 735 süüdimõistetust enamik on usinajad lugejad, kinnitab kolmandat aastat vangla raamatukoguhoidjana töötav Marko Sillastu. 

Tõnis Mägi: „Inimesed arvavad, et ma olen maru tõsine inimene ega tea, et olen tegelikult vimkavend." 

Muusik Tõnis Mägi Vanemuise lavalFoto: Aldo Luud

Aasta 1996. Jaanipäevaeelne valge öö. Sagadi mõisa saalis mängib klaver. Klaverikaanel lõõmavad küünlad. Klaveritoolil istub muusik Tõnis Mägi. „Ole ettevaatlik, siin käib öösiti ringi pikas mustas siidkleidis naine,“ hoiatas mõisahoidja Tõnist enne, kui lubas ta ööseks häärberisse meloodiaid looma. „Ta ütles seda täiesti surmtõsise näoga,“ muheleb Tõnis. „Kratsisin kukalt, sain aru, et ta viskab villast. Aga istusin seal mõisa saalis kaks ööd, kui mitte rohkem. Laulud ainult tulid ja tulid.“

Vehklejate Tokyo olümpiamaratoni avakilomeeter kulges vaevaliselt 

Naiste epee MK-etapp 49. Tallinna MõõgalFoto: Stanislav Moshkov

Epeenaiste olümpiahooaeg sai mitteametliku lähte 10.-11. novembril koduses Kalevi spordihallis, kus peeti järjekorras 49. Tallinna Mõõk. Hoolimata oma pikast ajaloost toimus naiste MK-etapp siin alles kolmandat korda ning kui eelneval kahel aastal tõusis poodiumile ka mõni Eesti koondislane, siis tänavu kodupublikule sellist luksust ei pakutud. 

GALERII | Vabaduse väljakul süüdati surnute mälestuseks 2738 küünalt

Südamehaigustesse surnud inimeste mälestuseks süüdati Vabaduse väljakul küünlad.Foto: Tiina Kõrtsini

Tallinnas vabaduse väljakul süüdati hingedepäeva õhtupoolikul ligikaudu kolmtuhat küünalt, et mälestada südamehaiguste tõttu surnud inimesi.

GALERII | Korobeinik ja Sooäär tahavad sotsiaalmaksulage ja maleõpet koolides

SALAJUTT REPSIGA: Andrei Korobeinik ja Imre Sooäär teatasid, et vahetavad paati ja astuvad Keskerakonda. Kas Rate.ee asutaja Korobeinik saatis Sooääre Repsi enda Rate väljavalituks paluma? Foto: Tiina Kõrtsini

ÕL GALERII | Rõõmus Savisaar tutvustas raamatut Savisaarest. Autogrammisoovijad tuli laiali lüüa

Edgar Savisaar esitles raamatut "Edgar Savisaar – poliitik ja romantik" ja paitas samal ajal kassi.Foto: Stanislav Moshkov

Esitlusel oli Savisaar pealtnäha heas toonuses, isegi naeratab. „Maestro!“ „Härra!“ – nii pöörduvad kokkutulijad suurmehe poole autogrammisooviga, lilled mõistagi vahetuskaubaks. Kõige selle taustaks jookseb pildiseeria, mis näitab, mida kõike on Savisaar teinud ja kelle kõigega ta on kohtunud.

PEHME JA KARVANE | Merilin Taimre: kass on absoluutselt mu kõige lemmikum loom. Mulle öeldakse, et ma olen isegi nagu kiisu!

Kassidega ka jätkame. Kuigi tuntud blogija ja fitnesskaunitar Merilin Taimre ehk Paljas Porgand on suhteliselt edev inimene, siis tema kiisu puges fotograafi ja ajakirjaniku eest voodi alla peitu ja manas pähe mossis näo. :)

Palja Porgandi kiisu.Foto: Tiina Kõrtsini

FOTOD KOONDISE TREENINGULT | Tiit Sokk: seekord on meil väga hea kooslus 

Anu Säärits korvpalluriga intervjuud tegemas. Foto: Martin Ahven

Lõpetuseks teateid Võrumaalt Haanjast – lumine talv, tule juba kiiremini!

Foto: Reigo Teervalt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee