Elu

„Elu hammasratastel“ sai hoo sisse ja Henrik Normann alustab juba uue mängufilmi võtetega 

Anu Saagim, 28. november 2018, 18:05
HENRIK NORMANN, KERDO MÖLDER - "Elu hammasratastel" filmivõtted Alar Truu
Möödunud nädalal hakkas kinodes jooksma Henrik Normanni film "Elu hammasratastel", mis räägib ansambli Respekt värvikatest seiklustest.

„Elu hammasratastel“ räägib süldibändi Respekt uskumatutest seiklustest kaheksa aasta jooksul, ansambli tõusudest ja mõõnadest, selle liikmete kokku- ja lahkuminekutest. Aga ka sellest, mis saab siis, kui suured unistused täituvad.

Kaks tundi ja kakskümmend minutit jookseb ekraanil küll ansambli lugu, aga juba pärast esimest veerandtundi on selge, et läbi ansambli Respkt seiklustest Ameerika mägedel räägib Normann tegelikult iseenda elust, milles on olnud nii naeru kui pisaraid, nii armastust kui üksindust ja eneseületamist.

HENRIK NORMANN, KERDO MÖLDER - "Elu hammasratastel" filmivõtted Alar Truu

Filmi pidulikul esilinastusel nimetas Normann ennast diktaatoriks, kelle käekiri on filmis ka selgelt tuntav ja kes lisaks režissöörile on ka filmi stsenarist. Ligi kahe ja pooletunnine film võeti vastu tunnustava aplausi ja rõõmuhõigetega.

HENRIK NORMANN, KERDO MÖLDER - "Elu hammasratastel" filmivõtted Alar Truu

Filmis teevad kaasa paljud Eesti tuntud näitlejad ja lauljad nagu Veljo Reinik, Liisu Krass, Kait Kall, Anne Paluver, Pille Pürg, Ines Aru, Liina Tennosaar, Sepo Seeman, Kärt Kross- Merilo, Andres Ots, Anne Veski, Karl Madis, Kerdo Mölder, Rita Liiver jpt.

„Elu hammasratastel“ jõudis nii Eesti, kui ka Soome kinolinadele 23. novembril.

Henrik Normann alustab juba uue mängufilmi võtetega

Täna teatas Henrik Normann, et alustab juba järgmise mängufilmi võtetega, kus mängib peaosas Kerdo Mölder. Uus film vändatakse Eduard Vilde novelli "Kuidas saada miljonäriks" ainetel. "See räägib loo sellest, et kui kõige vaesemal hetkel leiad võõra inimese rahakoti ja tagastad selle omanikule, siis võib avaneda su elus uus võimalus - esimene tõeline armastus ja uus elukäik, millega saadki aegade lõpuni õnnelik olla," pajatab tulevane peaosatäitja Kerdo Mölder.  

Näitlejate castingud algavad Kerdo sõnul juba selle aasta detsembris. "Olge valmis staarihakatised! Filmivõtted toimuvad Peterburis, nii nagu Eduard Vilde on seda oma novellis kirjeldanud," lisab Kerdo. 

HENRIK NORMANN, KERDO MÖLDER - "Elu hammasratastel" filmivõtted Alar Truu

Samal teemal

30. aprill 2018, 13:57
VIDEOINTERVJUU | Henrik Normann: jah, ma armastan Katit väga!
26. aprill 2018, 17:37
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Henrik Normanniga magusat unistust jagamas
23. aprill 2018, 09:35
VIDEOINTERVJUU | Reket: mul on lugusid, mis poleks sündinud ilma mu elukaaslase abita
21. aprill 2018, 11:09
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Tõeliselt maitsev terviselaks räppar Reketile

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee