Eesti uudised

Korteriomaniku poeskäigu ajal hõivasid külalised korteri: heausklik naine on nüüdseks tänaval elanud viis kuud (103)

Liina Hallik , 26. november 2018 19:55
See talv tuleb sõpru aidata soovinud Anjal veeta tänaval. Foto on illustratiivne Foto: Vida Press

„Küsisid, kas võivad minu juures elada,” räägib tuttavate poolt oma kodust välja tõstetud naine. „Paar kuud, kuni leiavad endale korteri. Ma neid väga kaua ei tunne, aga mul hakkas inimestest kahju, tahtsin aidata. Mõtlesin, et las elavad paar kuud. Siis aga ütlesid iga kuu, et veel ei saa ära kolida." Pool aastat hiljem võttis ebameeldiv olukord aga sootuks ootamatu pöörde. Korteriperenaise poeskäigu ajal vahetasid külalised nii ukse kui luku ning naine jäi tänavale. Kui korteriperenaine endalegi võtit küsis, lõi üks tuttavatest teda nii tugevasti, et naisel olid kaks nädalat sinikad. „Ma kardan sinna minna. Nad on agressiivsed.“

Naisterahvale, nimetagem teda siinkohal Anjaks, tulid külla tema kunagised tuttavad – mees ja naine. Kuivõrd paaril ei olnud kusagil elada, hakkas korteri perenaisel neist hale ja ta lubas tuttavatel enda juurde jääda, kuni nad mujal ulualuse leiavad. Tuttavad asusid Anja juurde elama mullu novembris. Maikuus tõsteti Anja oma kodust külla tulnud sõprade poolt välja. Kuigi korter on tema nimel ning sissetungijatel korteriga mingisugust seost ei ole, ei aidanud ka politsei olukorda lahendada.

„Küsisid, kas võivad minu juures elada,” räägib Anja. „Paar kuud, kuni leiavad endale korteri. Ma neid väga kaua ei tundnud, aga mul hakkas inimestest kahju, tahtsin aidata. Mõtlesin, et las elavad paar kuud. Siis aga ütlesid iga kuu, et veel ei saa ära kolida. Läks juba pool aastat mööda.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.12.2017
Puuküürnikuga kimpus üürileandja: „See oli algusest peale üks labane petuskeem!“
02.12.2016
Justiitsministeerium tahab anda üürileandjatele rohkem õiguseid
30.05.2016
Üürileandjad: puuküürnike vastu aitab vaid omakohus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee