Krimi

Haapsalu linnapea Urmas Suklese sünnipäevale kutsuti politsei (9)

Ohtuleht.ee, 26. november 2018 17:02
Urmas SuklesFoto: TAIRO LUTTER
Haapsalu pikaaegsel linnapeal täitus esmaspäeval 60. eluaasta ning nagu sel puhul kombeks, korraldas ta nädalavahetusel ka peo. Ent külaliste vahel kiskus asi teravaks: vastu pühapäeva hommikut kustuti tüli lahendamiseks kohale politsei.

Politsei pressiesindaja Ilmar Kahro kinnitab, et 25. novembri varahommikul ehk öösel vastu pühapäeva sai politsei teate, et Haapsalus asuvas Fra Mare Thalasso spaas tülitsetakse. 

Õhtulehe andmetel leidis aset lööming. Peol viibinud poliitik Jaanus Karilaid ütles, et tema kaklust kommenteerida ei oska. "Seal võis olla mingisuguseid seltskondlikke olemisi, kus ma pigem olin kohtuniku rollis," sõnas ta.

Mis siis juhtus? "Suklese 60. juubel ja nagu juubelile kohaselt, kõike juhtus, aga lõppes kõik väga hästi," vastas Karilaid. "Minu arvates lõppes kõik väga hästi - nagu ikka üks korralik juubel."

Kes omavahel kaklesid, ei oska Karilaid kommenteerida. Täpsemate küsimuste osas soovitas ta pöörduda juubilari poole.

Urmas Sukles aga Õhtulehega vestlema ei soostunud: küsimusi kuulamata vastas Haapsalu linnapea vaid, et tal ei ole ega tule rääkimiseks aega.

Politsei pressiesindaja sõnul veendusid sündmuskohale läinud korrakaitsjad, et konflikti käimas pole, keegi haiget ei saanud ning kellelgi üksteise suhtes pretensioone pole.

Miks täpsemalt juhtus ja kas üksteisele ka tegelikult kallale mindi, jääb peol osalenute südametunnistusele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee