Seisukoht

Seisukoht | Ma ei taha olla eestlane EKRE Eestis (420)

Silja Ratt, reporter, 26. november 2018, 19:36
Foto: Robin Roots
Esmaspäevane EKRE meeleavaldus kiskus väga koledaks, kui ootamatult tungiti kallale piketil sõna võtnud Indrek Tarandile. Raevunud meeleavaldajad tõukasid poliitiku pikali ning jagasid talle jalahoope. Lisaks kostitati Tarandit vängete sõimusõnadega. „Meie olemegi rahvas,” kuulutas üks vihast võbeleva vuntsiga protesteerija Tarandile.

Ajakirjanikuna olen harjunud poliitikas toimuva sopaloomisega, kuid seekord hakkas mul piinlik ja halb, isegi hirmus. EKRE on läinud enda vihaõhutava äärmuspoliitikaga nii kaugele, et keset päist päeva tungitakse inimesele avalikus kohas kallale. Kas see tähendab, et EKRE võimule saades olekski teistsuguse maailmavaatega inimestel enda arvamuse avaldamine keelatud ning vajadusel surutaks nende suu vägivallaga kinni?

Vastikust tekitasid ka piketil sõna saanud EKRE poliitikute väljaütlemised, kus nad võrdlesid enda konkurente ja mustanahalisi inimesi väljaheidetega ning tegid muid taolisi labaseid nalju. Kõige krooniks astus lavale keegi kitarriga mees, kes hakkas laulma „Eestlane olen ja eestlaseks jään”. Hea EKRE, ma ei tahaks iialgi olla eestlane sellises riigis, mida juhib teie erakond.

Samal teemal

26. november 2018, 19:27
Indrek Tarand: EKRE on rüvetanud kogu avaliku debati
26. november 2018, 18:01
Lauri Läänemets Jaak Madisonile: täna õhutasid sa avalikult kuritööle

420 KOMMENTAARI

n
noh 5. detsember 2018, 16:00
Õige tähelepanek!!! Narkotesti ju tarandile ei tehtud ja vanakurat ise teab, mis narkots seal Brüsselis kõige minevam kaup on
n
Noh 5. detsember 2018, 15:43
Aga haiseb sotsi järele ja sina väidad, et pole sots???
Loe kõiki (420)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee