Eesti uudised

Politsei kontrollis üle: Indrek Tarand oli kaine! (93)

Ohtuleht.ee, 26. november 2018 13:23
Indrek Tarand EKRE meeleavalduselFoto: Robin Roots
Esmaspäeva hommikul Toompeal toimunud meeleavaldusel sai Indrek Tarand peksa. Meeleavaldusel osalenud süüdistasid Indrek Tarandit ebakaines olekus. Politsei kinnitab, et juhtunu osas on algatatud kriminaalmenetlust ning mehel joovet ei tuvastatud. 

Kesklinna politseijaoskonna juht Kaido Saarniit ütles Õhtulehele, et täna hommikul aset leidnud vahejuhtumi asjaolude väljaselgitamiseks alustati koos prokuratuuriga kriminaalmenetlust karistusseadustiku avaliku korra rasket rikkumist käsitleva paragrahvi alusel.

"Riigikogu ees toimunud meeleavaldusel tekkis füüsiline konflikt ning politseinikud kuulasid kannatanuna üle Indrek Tarandi. Sündmuskohal väideti, et ta võib olla alkoholijoobes. Korrakaitsjad kontrollisid tema joovet ning mees oli kaine," kinnitas Saarniit.

"Edasise uurimise eesmärgiks on selgitada välja kõik juhtunu täpsemad asjaolud. Kriminaalasja kohtueelset menetlust viib läbi Põhja prefektuur ning juhib Põhja ringkonnaprokuratuur."

Samal teemal

05.11.2018
Politsei kutsub Varro Vooglaiu seoses Indrek Tarandi juhtumiga ülekuulamisele
02.11.2018
TV3 VIDEO | Telesalvestus läks tuliseks: „Keset lindistust rebis Martin Helme endalt mikrofoni rinnast ja sisuliselt tormas Vakrale kallale.“
28.10.2018
Kehakeeleekspert: Indrek Tarandi käitumine EKRE meeleavaldusel oli provokatiivne
27.10.2018
Tarandilt röövitud prillid leiti üles! Okulaare hoiustab Martin Helme isiklikult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee