Poliitika

GALERII | Indrek Tarand sai EKRE meeleavaldusel peksa: maaslamajat on ju tore jalaga lüüa (272)

Toimetas Silja Ratt, Kristjan Väli, 26. november 2018, 12:26
Tarand tõmmati lavalt maha.Foto: Robin Roots
Riigikogu ees toimuv EKRE meeleavaldus võttis ootamatu pöörde, kui lavale astunud eurosaadik Indrek Tarand tõmmati pikali. Tarandit peksti jalgadega selga ja kõhtu.

Indrek Tarand tuli EKRE meeleavaldusel lavale ja hakkas mikrofoni rääkima. "Kui te ei taha, et siia tuleks sajad tuhanded pagulased, siis võtke ja hääletage sotside poolt," karjus mees. Seepeale tõmmati ta aga lavalt maha. Tarand kandideerib 2019. aasta valimistel sotside nimekirjas.

Samal teemal

„Ütleme nii, et mulle tungiti kallale,“  tunnistab Tarand.“Meeleavaldusel osalenud inimesed ei tahtnud kuulata, et mul on nende jaoks hea raamat. Ja võiksin neile seda jagada, et nad saaks oma muredele lahenduse. Ja siis keegi lõi mul jalad alt ära ja siis läks üldiseks märatsemiseks. Maaslamajat on ju tore jalaga lüüa,“ lisab poliitik.

Tarandi sõnul löödi teda jalaga mitu korda keha piirkonda ja näkku ta ühtegi obadust õnneks ei saanud. ERR-ile ütles Tarand, et ta tegi intsidendi kohta ka politseile avalduse.

Piketeerijate sõimulaviin

Miitingul osalenud EKRE toetajad arvasid, et Tarand on purjus ning rebisid ta lavalt maha. "Saa kaineks, vä**jas," karjus üks piketeerija talle. "Mine minema! Käi pe**e, ku**di joodik," lisas teine. "Tõmba na**ui siit, ku**di pede," sõimas kolmas. Tarandit tembeldati veel eestlaste reeturiks ja juua täis kaabakaks.

Tarand ise paistis enda pihta käivat sõimu pigem naljaga võtvat. Siiski võttis olukord tõsisema pöörde, kui mees pikali tõugati ning talle jalahoope hakati jagama. Tarandilt rebiti peast ka tema firmamärgiks olevad prillid.

272 KOMMENTAARI

n
Noh 5. detsember 2018, 15:30
Lisaks nii palju, et juua võib ainult nii palju kui jalad kanda jõuavad. Kui jalad ei kanna ja voodini ei jõua, siis ei maksa süüdistada neid, kes soovivad sind porilombist välja aidata. Nad lihtsalt ei teadnud, et porilombi-uni on seale parim siin maises ilmas
n
no 4. detsember 2018, 13:42
Teistel pole vaja karta, aga purjus jeestlastel on vesi ahjus küll
Loe kõiki (272)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee