Poliitika

GALERII | Indrek Tarand sai EKRE meeleavaldusel peksa: maaslamajat on ju tore jalaga lüüa (271)

Toimetas Silja Ratt, Kristjan Väli, 26. november 2018 12:26
Tarand tõmmati lavalt maha.Foto: Robin Roots
Riigikogu ees toimuv EKRE meeleavaldus võttis ootamatu pöörde, kui lavale astunud eurosaadik Indrek Tarand tõmmati pikali. Tarandit peksti jalgadega selga ja kõhtu.

Indrek Tarand tuli EKRE meeleavaldusel lavale ja hakkas mikrofoni rääkima. "Kui te ei taha, et siia tuleks sajad tuhanded pagulased, siis võtke ja hääletage sotside poolt," karjus mees. Seepeale tõmmati ta aga lavalt maha. Tarand kandideerib 2019. aasta valimistel sotside nimekirjas.

Samal teemal

„Ütleme nii, et mulle tungiti kallale,“  tunnistab Tarand.“Meeleavaldusel osalenud inimesed ei tahtnud kuulata, et mul on nende jaoks hea raamat. Ja võiksin neile seda jagada, et nad saaks oma muredele lahenduse. Ja siis keegi lõi mul jalad alt ära ja siis läks üldiseks märatsemiseks. Maaslamajat on ju tore jalaga lüüa,“ lisab poliitik.

Tarandi sõnul löödi teda jalaga mitu korda keha piirkonda ja näkku ta ühtegi obadust õnneks ei saanud. ERR-ile ütles Tarand, et ta tegi intsidendi kohta ka politseile avalduse.

Piketeerijate sõimulaviin

Miitingul osalenud EKRE toetajad arvasid, et Tarand on purjus ning rebisid ta lavalt maha. "Saa kaineks, vä**jas," karjus üks piketeerija talle. "Mine minema! Käi pe**e, ku**di joodik," lisas teine. "Tõmba na**ui siit, ku**di pede," sõimas kolmas. Tarandit tembeldati veel eestlaste reeturiks ja juua täis kaabakaks.

Tarand ise paistis enda pihta käivat sõimu pigem naljaga võtvat. Siiski võttis olukord tõsisema pöörde, kui mees pikali tõugati ning talle jalahoope hakati jagama. Tarandilt rebiti peast ka tema firmamärgiks olevad prillid.

Samal teemal

27.10.2018
BLOGI | Riigikogu kiitis ÜRO ränderaamistikku toetava avalduse heaks, president siiski Marokosse ei sõida
26.10.2018
Indrek Tarand: EKRE on rüvetanud kogu avaliku debati
26.10.2018
Lauri Läänemets Jaak Madisonile: täna õhutasid sa avalikult kuritööle
26.10.2018
Politsei kontrollis üle: Indrek Tarand oli kaine!